ПадаюВреверансах• 11 июня 2023

Вразила отака новина. Скажіть, це ж не може бути правдою?!

Осенью будет намного хуже , когда одновоерменно несколько сотен дронов будут лететь .
❗️ Sergey Naumovich
1 д. ·
Росія будує заводи з виробництва дронів. У тому числі дронів-камікадзе. Через декілька місяців окупанти будуть здатні запускати сотні дронів типу Шахед одночасно. Збивати їх засобами ППО буде проблематично, бо протиракета коштує у рази більше і запаси таких ракет не безмежні. Я взагалі мовчу про протиракету Петріот. Одна така штука коштує 4.1 млн $ (!!!). Собівартість дрона типу Шахед — від 10 тисяч $.
Я не військовий експерт, звичайно, але трохи розумію в логіці. Варіантів, здається, лише три: або 1) знищити ті заводи, але навіть у такому випадку виробництво можуть розгорнути у Вірменії, наприклад, або 2) будувати ешелоновану оборону сучасних зенітних установок типу Гепард, оснащені міні-РЛС і які знищують ціль дешевими снарядами/кулями, а не складними протиракетами та/або 3) теж виробляти багато подібних дронів і продемонструвати ворогу взаємну вразливість, або навіть переважаючу силу в такому компоненті озброєнь.
У нас є пару-трійку місяців. Коли ворог направляв, наприклад, на Київ 30 дронів, то в межах території столиці ППО збивало біля 15 у тому числі дуже дорогими протиракетами. Тобто лише половину цілей (бувало по-різному) збивали на шляху до міста. Якщо піде одразу 300… то буде дуже складно, якщо ми не підготуємось.
автор РойЛеля • 11 июня 2023
Перепостила із сусідньої теми
symbol• 11 июня 2023
Підіть задонатьте Мадяру на 20 тис дронів та заспокойтеся
Марфа-Краса• 11 июня 2023
В мене одне питання, а наші чому не роблять Шахеди і не атакують тих виродків?
У нас Мотор Січ є, прекрасні спеціалісти працюють
Ольчик1998• 11 июня 2023
Надіємося що такого не буде..
LentochkaV• 11 июня 2023
За рік наші найдуть вирішення
Побачите!
СтрашнаяНаташа• 11 июня 2023
Так, в них є і ресурси, і бажання, і воля. А після перевиборів пуйла у наступному році ще набереться сотні тисяч м´яса.
LentochkaV• 11 июня 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Удалено администрацией...
Piracanta• 11 июня 2023
Уже було на 24 лютого 100 тисяч літаків одночасно. Забули?
Alya91• 11 июня 2023
Ответ дляsymbol
Так-так.
Скину посилання, хто не чув про збір:
https://t.me/robert_magyar/538
автор РойЛеля • 11 июня 2023
Ответ дляsymbol
Добре
LentochkaV• 11 июня 2023
Ответ дляPiracanta
Зараз такі новини з фронту, а розганяють пужалки, чому?
Так ми повинні це освітлювати. Для смі заходу
ShellyBelly• 11 июня 2023
Ну от який сенс цього допису? Ви можете вплинути на ситуацію? Ні. Якщо Вам страшно,Європа завжди відкрита.
Так, ніхто не знає на що ці виродки здатні. Особливо після останніх подій. Тому який сенс оце сидіти і переживати? Всі колись помремо,у кожного своя доля
LentochkaV• 11 июня 2023
Ответ дляShellyBelly
Це тіпа минулорічне ’ беларуси нападуть’ тепер це і ядерка
Korsika999• 11 июня 2023
При чем тут сбор денег и год срока? Речь не о годах а о 2-3 месяцах. Не все могут постоянно донатить. Пол страны на минималку выживают
Stefaniya K.• 11 июня 2023
Абсолютно плювати мені на ті дрони абізянські ,ядерки і пугалки їхні.Вірю в ЗСУ і вони мене захистять.Щось придумають наші і союзники.І ракети можна по заводах ,і збивати,і на росію по сотні дронів в отвєтку.Якось воно буде.Я не генштаб
--Мята-• 11 июня 2023
якщо не військовий експерт, нащо тоді пишеш
Stefaniya K.• 11 июня 2023
Ответ дляKorsika999
Ви ведете облік у кого скільки в кишені?В мене пів міста знайомих,ніхто не виживає на мінімалки.
СтрашнаяНаташа• 11 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Удалено администрацией...
viika65• 11 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Удалено администрацией...
подробнее, пожалуйста.
Korsika999• 11 июня 2023
Ответ дляStefaniya K.
А в Днепре, Запорожье мир блатных и нищих. Одни богаты, а другие выживают. Глупо спорить, что народ очень сильно обеднел с начала войны.
автор РойЛеля • 11 июня 2023
Ответ дляShellyBelly
Не всі новини і аналітикв можуть подобатись, по вашій логіці всі повинні мовчати і тихо чекати смерті.
Одне діло, коли ти живеш десь в Черніаецькій чи Волинсткій обл в селі, а інше в межах Києва.
Якщо будуть отакі масові атаки, то це вже край.
Ми думали масові були в травні, але це перспективи то якийсь піздец
LentochkaV• 11 июня 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Удалено администрацией...
А це не війна? То техніка не попадає під обстіл? Має буте новенька завжди? Дивина
На рахунок срачів - мимо.
Вірю в Зсу!
А ви можете хаяти кого хоч
Stefaniya K.• 11 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
На рахунок срачів - мимо.
Вірю в Зсу!
А ви можете хаяти кого хоч
ginora• 11 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
Перепостила із сусідньої теми
Ви краще подумайте як погано буде півдню без води

Дешевих овочів не буде

Південь перетвориться на засушливий степ
Stefaniya K.• 11 июня 2023
Зараз казяться матрьошки і ждуніхи.У них агонія
LentochkaV• 11 июня 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Удалено администрацией...
Ще і принижує досягнення Зсу
Вони такі щасливі - прапор над селами майорить
СтрашнаяНаташа• 11 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Ще і принижує досягнення Зсу
Ваші чоловіки служать?
Stefaniya K.• 11 июня 2023
Ответ дляginora

Дешевих овочів не буде

Хто це вам таке сказав?Все буде добре.Аби вигнати швидше падаль цю з нашої землі
LentochkaV• 11 июня 2023
Ответ дляviika65
подробнее, пожалуйста.
Офіційно деокуповано 3 села
Йде прорив ще на 2 села
І ще в двох місцях. Тому вони підривають і тікають
https://t.me/c/1360737249/30027
Мимо_шла• 11 июня 2023
Вы верите что русня сможет так быстро что-то построить?