Губки-уточкой• 11 июня 2023

Є багато яєць. Хочеться салату

Дайте перевірений рецепт вашого улюбленого салату з додаванням яєць)
Можна і з майонезом
ИМХОля• 11 июня 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Ну майонезика чуток а гречка зачем в салате то? Я пропустила
ГреНКа)
После шести ни-ни• 11 июня 2023
Розібрана скумбрія запечена або варена зі спеціями,
сир,цибуля,яйця,майонез, огірок- це салат.
все це зблендеруйте і буде намазка - огірок додати за вашим бажанням.
Фісташкова кава• 11 июня 2023
Ответ дляВредняжка
Лук полукольцами или четвертинками, маринад: сахар, уксус, соль, залить кипятком и дать постоять. Я на глаз делаю, но в сети есть рецепты. Мясо нарезать соломкой, майонез потом лук, яйца и опять майонез. У нас это салат «невеста».
Спасибо огромное! Супер! Думаю очень вкусно ,надо попробовать.
lilu502• 11 июня 2023
Ответ дляГубки-уточкой
О і зелена цибуля є
Дякую
я дуже люблю просто зелена цибуля і яйця. Заправити майонезом. Можу сама мисяру з´´їсти
Танго утрьох• 11 июня 2023
2 яйця, плавлений сирок, часник, майонез.
Олів´є, оселедець під шубою, крабовий салат - вже мабуть вище згадували.
Взагалі я не дуже люблю салати з яйцями. Але якщо матимете час та натхнення, поекспериментуйте з різними смаками омлету. Ось тут дійсно непахане поле)
Атятя_тётя• 11 июня 2023
Ответ дляТворческий типаж
Класика, яку в мене просить чоловік завжди - варені яйця + зелена цибуля + майонез. Все-)
И огурчик свежий)
Вредняжка• 11 июня 2023
Ответ дляФісташкова кава
Нереально вкусно)) только яиц не жалейте. У нас это любимый салат.
Ло Шарик• 11 июня 2023
Салат не підкажу, але люблю піццу з яйцем, помідорами та зеленню з мирним бортом.
автор Губки-уточкой • 11 июня 2023
Ответ дляВредняжка
А яку цибулю берете в цей салат?
Вредняжка• 11 июня 2023
Ответ дляГубки-уточкой
А яку цибулю берете в цей салат?
Звичайну.
Вредняжка• 11 июня 2023
Ответ дляТанго утрьох
Ви шубу з яйцями робите?
После шести ни-ни• 11 июня 2023
практично в кожен салат ідуть яйця.
пробуйте ще й такий:відварену чи посмажену печінку нарізаєте соломкою,додаєте яйця варені,шампіньони смажені,пасировану (присмажену) цибулю і моркву.заправити майонезом .
Танго утрьох• 11 июня 2023
Ответ дляВредняжка
Ви шубу з яйцями робите?
Так.
Вредняжка• 11 июня 2023
Ответ дляТанго утрьох
Так.
Я обожнюю шубу, але не навіть уявити не могла, що туди кладуть яйця)) А все інше так само?
Танго утрьох• 11 июня 2023
Ответ дляВредняжка
Так, яйця - передостанній шар, потім вже буряк)
Танго утрьох• 11 июня 2023
Мімозу ще забула (мама любить цей салат, його можна робити з різною рибою). З шпротами мені не дуже сподобався, але я завжди прискіпуюсь до смаку)
Вредняжка• 11 июня 2023
Ответ дляТанго утрьох
Ніколи не роблю шубу, просто ненавиджу її робити, їм тільки в гостях. Але мабуть доведеться, бо хто ж мені її з яйцями зробить))
Танго утрьох• 11 июня 2023
Ответ дляВредняжка
Я її також не готую, але всі мої родичі й знайомі готують з яйцями)
Фісташкова кава• 11 июня 2023
Ответ дляВредняжка
Хорошо,я поняла,еще раз спасибо.)
Аноним с кешбеком• 11 июня 2023
Ответ дляИМХОля
ГреНКа)
Ааа! Не, ну гренку не надо конечно))
Вредняжка• 11 июня 2023
Ответ дляТанго утрьох
Родичі, то велика сила) Я не так давно спробувала окоршку з жареною картошкою, це супер) Тепер роблю тільки так.
Танго утрьох• 11 июня 2023
Ответ дляВредняжка
Ой, окрошка, то моє болюче місце - в дитинстві подобалась, але після розлучення батьків мама жодного разу не готувала, а в гостях мені вона все не така на смак, як готував батько) Сама не готую, бо ледача)) Мені щось таке подобається готувати, з чим немає довгої возні. Супчик якийсь ’ледачий’, салат помідорно-сирний, омлет, бутерброд, кава))
Вредняжка• 11 июня 2023
Ответ дляТанго утрьох
Для мене окрошка це без заморочок. В мене комбайн ріже кубики, яйця і картоплю продавлюю через сітку. Найдовше це картоплю почистити, але я дітей примушую))
Танго утрьох• 11 июня 2023
Ответ дляВредняжка
У нас комбайну немає і картоплю чистити я також не люблю)) Ну, хіба що печену на природі)
Вредняжка• 11 июня 2023
Ответ дляТанго утрьох
Я на ось таку штуку ріжу яйця, варену картоплю і моркву за кілька хвилин. Але вона має бути якісна, я свою в сільпо купувала.
размахер• 11 июня 2023
Так і зробіть салат з двох інгредієнтів- американський яєчний салат називається.
Танго утрьох• 11 июня 2023
Ответ дляВредняжка
Візьму на замітку) Дякую!)