После пилинга на лбу появились пигментные пятна. Чем можно убрать?
Tasya-Natusya• 11 июня 2023
Ответ дляkseniaa323
Я восени збираюсь лазером прибрати
Робила Люмекку - результату особливого немає, тут дівчата лазер Cutera рекомендували, то восени теж хочу піти.
gala-grabchak• 12 июня 2023
Ответ дляkseniaa323
Я користувалася 4% турецьким гідрохіноном ,мені не допомогло,але в мене пігментація маленька,декілька цяток,в Єгипті одягнула маску для плавання,був герпес на щоці та носі,так і лишилися плями
Мне он помог купила в интернете за неделю осветлил лицо
только первые дни будьте осторожны может быть реакция кожи и ожог
Ответ дляgala-grabchak
Что именно вам помогло?