Гуляю босоніж• 12 июня 2023
Купівля б/у авто в МРЕО, чи потрібна згода дружини?
Добрий день. Підкажіть, хто знає, якщо купується б/у авто і угода оформлюється в Сервісному центрі (МРЕО), то чи потрібна згода дружини на купівлю?
Гуляю босоніж
• 12 июня 2023
Ответ дляЗасомневаю
Ні, не потрібна.
Дивно, я завжди думала, що цінні покупки, такі як квартира та авто - то потрібна згода).
Білий Лосик• 12 июня 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Купували бу автомобіль, я була покупцем. Від чоловіка нічого не треба було.
Гуляю босоніж
• 12 июня 2023
Ответ дляБілий Лосик
Дякую за відповідь!)
Не виправдовуюсь• 12 июня 2023
Ответ дляГуляю босоніж
На квартиру/будинок потрібна згода і на купівлю, і на продаж, і на дарування. На авто - ні
Засомневаю• 12 июня 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Квартира так, а машину купувати і продавати дозвіл не потрібен
Гуляю босоніж
• 12 июня 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Зрозуміла, дякую!)
ДА да да• 12 июня 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Згода треба, але в мрео оформлять і без неї