Булку Дай• 11 июня 2023
Где нужно подавать на развод, там где была роспись?
Я не с Киева .Пригород
Пригаю-цибаю• 11 июня 2023
Ответ дляНа границе
Теж цікаво?Якщо є діти нерухомість,як це поділити і відсудити елементи?
через суд
Комиссия50%• 11 июня 2023
Ответ дляНа границе
Розлучення і поділ майна це різні процеси.
Капитанша• 11 июня 2023
Ответ дляНа границе
А-ліменти. Через суд.
Акуна_Матата• 11 июня 2023
А хто знає, до слова, які зараз наслідки, пов´язані з воєнкоматом? Може, хтось стикався
маринель-наумка• 11 июня 2023
Під час військового стану діє екстериторіальність - тому будь-де . Якщо дітей неповнолітніх нема - вдвох у РАЦС , якщо є , або одна подаєте -суд
маринель-наумка• 11 июня 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Що ви маєте на увазі ?
Акуна_Матата• 11 июня 2023
Ответ длямаринель-наумка
Що ви маєте на увазі ?
Начебто, органи ДРАЦС повинні повідомити воєнкомат про розлучення. Відповідно, про чоловіка можуть згадати, якщо досі не згадали
KaterionOK• 11 июня 2023
Автор, подаєте в суд за своїм місцем реєстрації, якщо з вами проживає малолітня дитина. Або за місцем проживання відповідача
маринель-наумка• 11 июня 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Відділи ДРАЦС подають списки в військомат, дійсно, яе і всі ... але не знаю , щоб когось , щось ..
Юрист недвижимость и наследство• 13 июня 2023
Доброго дня.
1. Якщо від шлюбу немає спільних дітей і є спільна воля і згода подружжя подаєте заяву до будь-якого РАЦСу
2. Якщо є малолітні, неповнолітні діти, або один з подружжя проти розірвання шлюбу подається заява про розірвання шлюбу до суду за місцем реєстрації чоловіка
upd Якщо на утриманні позивача є малолітні або неповнолітні діти або якщо позивач не може за станом здоров’я чи з інших поважних причин виїхати до місця проживання відповідача чи бути присутным на выдеоконференцыъ судового засідання, позов можна подати за місцем реєстрації позивача
Бажано одночасно з розірванням шлюбу вирішити всі інші питання між подружжям:
проживання дитини/графік відвідин, тощо
аліменти
додаткові витрати на дитину
поділ майна
дарування нерухомості в рахунок уплати аліментів (за потреби), тощо
проживання дитини/графік відвідин, тощо
аліменти
додаткові витрати на дитину
поділ майна