Пригаю-цибаю• 12 июня 2023

А я хочу захистити укр. виробників.

Наприклад, купувала зимою спортивні штани на флісі, пережили купу разів прання - як нові. Брала в Всі свої.
Вол.юа - шикарні теплющі фліски і флісові костюми.
Жасмін та Анабель арто ( але Анабель як на мене, дорого) - гарна білизна.
В інсті є виробник Шарм - класні базові футболки
Вовк - чудові сукні, жакети, багато класичного одягу.
Із бюджетного мені подобається ще вікамода, дешеві але непогані плаття та сарафани можна взяти.
Як згадаю ще щось, напишу.
Олександра-Ольга• 12 июня 2023
Мені підходять ідеально моделі бюстів Jasmin, піжама їхня чудова.
Бренд подобається.
Як міряти?• 12 июня 2023
Jasmin мені подобається, бо бюсти живі після пралки.
Дитячий одяг Evgakids.
Сумки шкіряні Briar, VIS.
Але оргазм та премію почала частіше отримувати тільки після того як перестала знімати Житомирські Носки.
До речі, Сумську область звільнили, коли жінка бійця передала всій ТРО Сумщини Житомирські Носки.
Регионщица• 12 июня 2023
Ответ дляРадість моя
А из зарубежных брендов какие носите, что нравится по качеству?
Zara, Levi’s, H&M, Massimo, Gap, Reserved, Stradivarius
Якщо ви натякаєте, що в мене занижені вимоги до одягу та я просто не знаю що таке гарна якість, тоді так, у люкс типу Dior чи YSL не вдягаюсь
Радість моя• 12 июня 2023
Ответ дляРегионщица
Это не намек, это чтобы понять что для вас нормальное качество.
Регионщица• 12 июня 2023
Ответ дляРадість моя
А для вас? З чим ви порівнюєте?
В мене є й дорожчі бренди, але переважно те, що вище написала
Радість моя• 12 июня 2023
Ответ дляРегионщица
А для вас? З чим ви порівнюєте?
Примерно так же. Levis, Gap, Banana Republic, Abercrombie, HM