КартаБезКомиссий• 12 июня 2023
Вперше в Карпати в липні, поділіться досвідом
Привіт. Їдемо з донькою вперше в Карпати у Ворохту. Хочемо піднятися на Говерлу. Підкажіть, будь ласка який одяг треба брати і яке і скільки пар взуття? Чи потрібне якесь спеціальне взуття для підйому? Чи треба купувати дощовики? Що ще треба брати? На що звернути увагу?
КартаБезКомиссий
• 12 июня 2023
Ответ дляПринцепесочка
ну Вам виднее, что Вы носите. перепад температур летом обычно от +8 до +30, но чаще прохладнее. я бы одевалась многослойно, чтобы можно быть снять куртку и остаться в кофте, например. то есть никаких очень плотных толстовок как единственной одежды) ну и обувь непромокаемую, босоножки оставьте для города
зрозуміла, дякую. По одягу стає трішки зрозуміліше
ПампушОК• 12 июня 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Тобто треба купувати спец кросівки? В звичайних пумах не можна йти? А з одягу можна лосіни одягнути?
Автор, я на Говерлу в гололёд в сапогах на платформе поднималась, ещё и по крутым спускам и всё нормально. Так что возьмите удобные нескользкие кроссовки и всё будет отлично)
КартаБезКомиссий
• 12 июня 2023
Ответ дляПринцепесочка
я в последний день июня была, 2 недели заливало. чет сомневаюсь, что спустя неделю дожди прошли, да и по прогнозу они были)
і що робили? Всбю відпустку сиділи в готелі? Чи там дощ нікого не зупиняє?
КартаБезКомиссий
• 12 июня 2023
Ответ дляСтріляний птах
Пару футболок берите, у нас все переодевались, спины мокрые были, некоторые и носки меняли, смотря как вы потеете, внизу тепло, а потом ветер
це Ви маєте на увазі з собою на Говерлу?
Стріляний птах• 12 июня 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Да
задумчивая мордочка• 12 июня 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
немає. Є звичайні кросівки на звичайній підошві і з сіткою зверху
В таких адіках минулого року піднімалася, норм.
Раджу взяти палиці трекінгові. Мені ну дуже допомогли, особливо при спуску.
Піднімалася 1 серпня минулого року, спортивний костюм, реглан з довгим рукавом і футболка. Почавши йти, я розділася до футболки, а потім, на третій частині почала надягати то все назад)). Мені повезло, дощу не було, але дощовика я з собою брала. Лижня куртка, меня здається, лишня.
Беріть 1,5л води на людину. Я не дуже водохльоб, але літрова бутилка в мене закінчилася при підйомі, а на горі продавали тільки солодкі води. То спускалася я швидко)), дуже пити хотілося.
КартаБезКомиссий
• 12 июня 2023
Ответ дляПампушОК
дякую
Стріляний птах• 12 июня 2023
Список речей, які вам будуть потрібні у Карпатах
✅Форма для занять
✅Кросівки у гори та ліс, бажано непромокаючі, або ті, що не шкода
✅теплий худі чи светр, штани, теплі шкарпетки, бажано не одні, шапка як мерзнете
✅куртку (демісезон, або тепла зима), розраховану на температуру близько 0 градусів у горах
✅одяг для підніжжя - футболки, легкі штани, шорти, сандалі (можна у кросівках), кепка чи панама від сонця, легка куртка чи вітровка у ліс
✅купальник для тих, хто буде купатись у холодній гірській річці або піде на чани
✅бажано пляшечка для води
✅у кого є, термос
Вот у нас такой список был вещей
✅Форма для занять
✅бажано пляшечка для води
✅у кого є, термос
Вот у нас такой список был вещей
КартаБезКомиссий
• 12 июня 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
дуже дякую за детальний опис. От напевне реглан і треба купити
КартаБезКомиссий
• 12 июня 2023
Ответ дляСтріляний птах
✅Форма для занять
✅бажано пляшечка для води
✅у кого є, термос
Вот у нас такой список был вещей
✅Форма для занять
✅бажано пляшечка для води
✅у кого є, термос
Вот у нас такой список был вещей
Прийміть мою вдячність!!!!
задумчивая мордочка• 12 июня 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
реглан - я мала на увазі футболку з довгим рукавом.
я мерзлячка, мене лякали, що нагорі холодно.
не знаю, я поки до Говерляни вишкрябалася - мокра була, тому і одягала на себе одяг, бо далі вітряно, а в мене спина мокрюща. На самій горі- прохолодно, але снігу нема)), та і не встигнете ви замерзнути, там такі види, що втома, спрага, голод і холод відходять на десятий план.
Принцепесочка• 12 июня 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
под дождем ездили на экскурсии, по горам, на крытых джипах. ну и периодически и солнце проскакивало на несколько часов, а потом снова дождь)
задумчивая мордочка• 12 июня 2023
Доречі, дощовики на початку маршруту, по 50грн.
Аренда палиць (візьміть, не пожалкуєте) - 50грн. прокат і 300грн.завдаток.
З мене правда, на початку гиржала вся група з тих палиць)), коли йшли по лісі, я ж ті палки в руках несла. А потім, на останньому участку вони мені стали в нагоді, реалньо легше.
А при спуску - то взагалі! меня на спускові було зручно з одною, то другу я дівчині з групи віддала. Вона меня всю дорогу донизу дякувала)
Принцепесочка• 12 июня 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
таких немає. Із шкіряних є лише кеди, але там пласка підошва зовсім не підійде. Планувала брати з собою 1 кросівки і 1 крокси
ну а осенью Вы носите же дома какую-то обувь? когда лужи, слякоть, но мороза еще нет
Стріляний птах• 12 июня 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Да палки помогают и очень,
Куколка-мяуколка• 12 июня 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я просто взагалі не розумію який одяг/взуття і скільки його брати з собою. Бо нам ще до Києва добиратися автобусом, потім потягом, то не хотілося б брати зайвого
Ну так это лотерея. Не угадаешь. Может быть тепло и ясно,а может быть дождь и дубарь,или дубарь без дождя.
Куколка-мяуколка• 12 июня 2023
Ответ для4есотка
Кто сказал что там дожди) вы кто это пишете, точно в июле там были?
Я та кто там проторчала 6 дней из 10 в дубаке и дожде. Откройте статистику в гидрометцентре и посмотрите сколько дождей за какие года
КартаБезКомиссий
• 12 июня 2023
Ответ дляПринцепесочка
шкіряні ботинки і хайтопи
Принцепесочка• 12 июня 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
шкіряні ботинки і хайтопи
можно и в них, и в каких-то старых ботинках из запасов, лишь бы были удобные и Вы в них могли долго ходить. вот какая пара проверена опытом долгих прогулок, те и берите)
задумчивая мордочка• 12 июня 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Дійсно, дощі там часто. Це ж гірська місцевість.
Повторюся, мені повезло, дощу не було. Але коли вже спустилися і загрузилися в автобус - такі блискавки били недалеко, так гриміло, а потім злива, хвилин 10, але щоб попасти під неї - нитки б сухої не було.
Просто Фіфа• 12 июня 2023
Сонцезахисний крем візьміть обовязково. Чим вище, тим швидше згориш, навіть у хмарну погоду. У мене навіть пробор на голові згорів, не одягла кепку. Так що кепки точно беріть.
Куколка-мяуколка• 12 июня 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
А у нас лил долгий нудный дождь, не ливень. Влажность там и без дождя высокая,шмотки не сохнут нормально. Короче это был первый и последний раз в Карпатах. Мне сказали,что мне нужно было в Закарпатье ехать
КартаБезКомиссий
• 12 июня 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
я зараз заплачу. Бо це єдина наша поїздка за 3 роки
Алиса Михайловна• 13 июня 2023
так виходили і так одягались зверху) я не знаю як там без трек-взуття іти.мені було слизько (до цього декілька днів ішов дощ).
Триндю-бриндю• 13 июня 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
кросівки я беру 2 пари. Літні і шкіряні, бо як одні промокнуть то в чому підете завтра? Крокси то походити біля готелю. Взуття повинно бути зручним.