Пишу з калідору• 12 июня 2023
Поштові скриньки Yahoo та Gmail - платні чи ні?
Власне, запитання в темі. Розкажіть такому динозаврові, як я. Бо не розуміюся на цьому)) Саме за користування поштою цікавить.
всегдаДаДа• 12 июня 2023
Бесплатно. У меня gmail. Считаю, что это хороший ресурс. Yahoo не пользуюсь.
Пишу з калідору
• 12 июня 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Я так розумію, що у Вас Гугл платний
Я рада, що Ви така кмітлива. Але такої інформації я не знайшла, тому спитала тут. Логічно?
Пишу з калідору
• 12 июня 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Як саме зареєструвати поштову скриньку gmail, не можете підказати? Бо мне в телефоні перекидає на гугл-акаунт, і на тому все((
Дама_с_коготками• 12 июня 2023
Автор, ви чого? Gmail безкоштовно. Всі безкоштовно.
У вас немає ел скриньки?
Дама_с_коготками• 12 июня 2023
Ответ дляПишу з калідору
Ну, так заведіть гугл аккаунт. Гугл аккаунт = гугл пошта. Просто з аккаунтом і паролем ви ще й марне сховище, в гугл міт (відео конференції) в тд можете заходити, не тільки в пошту.
всегдаДаДа• 12 июня 2023
Ответ дляПишу з калідору
Так вам и нужно создать гугл аккаунт. А затем на этом аккаунте разные сервисы гугл будут, в том числе и гугл почта.
Пишу з калідору
• 12 июня 2023
Ответ дляДама_с_коготками
У вас немає ел скриньки?
Є. Укрнет та і.uа.
На джимейлі та яху - нема, тому і питаю. І я не ’чого’, просто спитала.
Пишу з калідору
• 12 июня 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Якби могла, то не питала поради
Дама_с_коготками• 12 июня 2023
Ответ дляПишу з калідору
Якби могла, то не питала поради
Ви не можете завести гугл аккаунт? Чи що конкретно ви не можете?
Пишу з калідору
• 12 июня 2023
Ответ длявсегдаДаДа
От скажіть, без Гугл-акаунту - могла б я користуватись смартфоном? Звичайно, ні. Але мені потрібна поштова скринька, тобто з розширенням джимейлівськім. Як її створити чи де подивитись цю адресу, щоб зазначити її під час реєстрації на сайті?
Маю сечі• 12 июня 2023
Ответ дляПишу з калідору
если есть гугл аккаунт, то у Вас есть и почта гугл
Пишу з калідору
• 12 июня 2023
Ответ дляМаю сечі
Де в телефоні подивитись адресу цієї скриньки, якщо вона є? Саме з розширенням джимейл?
Маю сечі• 12 июня 2023
Ответ дляПишу з калідору
у додатку gmail или плей маркете вверху справа жмите
Дама_с_коготками• 12 июня 2023
Якщо не пам´ятаєте пароль, то вводьте в пошту джмейл адресу скриньки, жміть кнопку, що не пам´ятаєте пароль і хочете відновити його. Або є ще варіант.
Дама_с_коготками• 12 июня 2023
Ответ дляПишу з калідору
Могли б))
Сиамская сороконожка• 12 июня 2023
Ответ дляПишу з калідору
Ну так гугл акаунт гарантує пакетом і пошту, і гугл диск і міліон всього.
Ви з 90х до нас на машині часу долетіли?
Пишу з калідору
• 12 июня 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Ви написали мені три рядки, в яких нема жодної відповіді на мої питання((
Пишу з калідору
• 12 июня 2023
Ответ дляМаю сечі
Ось, ’i.ua’, а мені потрібно джимейл
Пишу з калідору
• 12 июня 2023
Пишу з калідору
• 12 июня 2023
Ответ дляМаю сечі
Нема((
Сиамская сороконожка• 12 июня 2023
Ответ дляПишу з калідору
Ви їх просто не зрозуміли :)))
Пишу з калідору
• 12 июня 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Ви їх просто не зрозуміли :)))
Ну, скажіть, до чого мені все те, що Ви мені написали вище?
Я ж уточнила, що мені потрібно створити джимейлівську скриньку, або якщо вона вже створена автоматично, то знайти її адресу. Якщо я знайшла би відповідь у гуглі, то звісно, що тут не питала б.
Так, я не з машини часу. Але не користуюся всіма цими речами від слова зовсім. Хіба Ви знаєте абсолютно все? Хіба немає в світі речей, досі Вам не відомих?
Пишу з калідору
• 12 июня 2023
Ответ дляМаю сечі
Натиснула на додаток gmail. Бачу таке...
Пишу з калідору
• 12 июня 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Нема чого вводити, немає скриньки
І не було ніколи.
Дама_с_коготками• 13 июня 2023
Ответ дляПишу з калідору
Нема чого вводити, немає скриньки
І не було ніколи.
Ну, тоді створіть. І буде у вас новий ак гугл з поштою.