12 июня 2023

Відгуки про стоматологію Київ giorno-dentale

Дівчата, хтось ходить в цю стоматологію? Поділіться враженнями. Збираюсь в відділення, яке на Сверстюка. Основне питання, якщо по телефону назвали сумму чистки, то чи не вилізе ще +1000грн за шось ?
)))
Обнимашкина 12 июня 2023
А скільки чистка звичайна там коштує?
Обнимашкина 12 июня 2023
Є джорно дентал на Вишгородській, теж хотілаб відгуки почитати.
Агент Пинкертона 12 июня 2023
Робила чистку і відбілювання, некоректно по тел. проінформували про акцію. Трохи непрофесійно це виглядало.
автор Дона Ко Ко 12 июня 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Робила чистку і відбілювання, некоректно по тел. проінформували про акцію. Трохи непрофесійно це виглядало.
А скільки ціна вийшла? Мені сказали 620, типу 550 акційна ціна +70 набір антиспід
автор Дона Ко Ко 12 июня 2023
Ответ дляОбнимашкина
А скільки чистка звичайна там коштує?
Обнимашкина 12 июня 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Дякую, моя стоматолог хоче 1000 за звичайну, подумаю.
Не будь КакСвета 12 июня 2023
Ответ дляДона Ко Ко
А скільки ціна вийшла? Мені сказали 620, типу 550 акційна ціна +70 набір антиспід
и что это за чистка будет? щетка и паста?
автор Дона Ко Ко 12 июня 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
и что это за чистка будет? щетка и паста?
Ультразвук.
Не будь КакСвета 12 июня 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Ультразвук.
после него нужно хорошо выполировать. никто за 620 грн хорошо делать не будет
автор Дона Ко Ко 12 июня 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
и что это за чистка будет? щетка и паста?
В са-ната 300грн по покупону, отлично чистят на Лукьяновке (как на Осокорках не щнаю),внимательно смотрят все зубы и указывают где что еще надо сделать. Поэтому считаю 620 нормальной ценой.
Агент Пинкертона 12 июня 2023
Ответ дляДона Ко Ко
А скільки ціна вийшла? Мені сказали 620, типу 550 акційна ціна +70 набір антиспід
У мене було дорожче, наче. Треба дивитись щоб був ультразвук, еірфлоу і полірування
автор Дона Ко Ко 14 июня 2023
Пишу свій відгук, чистку не раджу. Як я й думала нарахували +1000грн, чистка вийшла 1700. Чистили 15хв, і то поліровка більше зайняла, сама чистка хвилин 7. Зуби жовті, раніше після самох звичайнох чистки зуби ставали білі, а це наче й не чистила, наліт на кутніх зубах, важко доступних -лишився, в інших клініках його вичищали.