Альона2709• 12 июня 2023

Що змінити у зовніштості?

Усім добрий вечір! Порадьте, які зміни можна зробити у зовнішності? Хочу виглядати красиво, ефектно, якось живенько і невтомлено.
Яка б зачіска підійшла? У мене хвилясте волосся трохи нижче талії.
Який макіяж підійде? Чи зробити татуаж брів?
Поки що жодних втручань у зовнішність не робила, але думаю над ринопластикою і виправленням прикусу...
Я завантажила декілька фото без фільтрів, але з підфарбованими віями на останньому.
Мені 30 років.
Буду вдячна за об´єктивні й чесні поради!
Щастя-здоровля• 12 июня 2023
Ответ дляГуби до вух
Где ж обьективная?)она не страшная,интересное своеобразное лицо
я видела таких девушек, с таким типажом. все одинокие, увы.. и не потому что им это нравится.
Глаза_в_3_карата• 12 июня 2023
Боже, обосрали человека как могли. Нормальная внешность. Не красотка, но не страшная, как тут пишут. Все в порядке. Тут прям все-все диванные эксперты ’красотки’...ага
Я только за!• 12 июня 2023
Я б зачіску на більш ’живішу’ зробила
Стрекоза любви• 12 июня 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Вот вы не правы, я не со злобы. Я ж ее не знаю, чтоб злиться на нее. Просто объективная оценка. Без обид)
А ви знаєте різницю між словами обʼєктивна оцінка і субʼєктивна? Судячи з написаного вами - ні.
Глаза_в_3_карата• 12 июня 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Та ну перестаньте. Я таких страшил видела и замужем за красавцами и хорошими мужчинами. Не всегда дело во внешности.
Глаза_в_3_карата• 12 июня 2023
Ответ дляЯ только за!
Я б зачіску на більш ’живішу’ зробила
огонь, удлинённый боб на ее жидюли и форму лица шикарно будет смотреться
Губи до вух• 12 июня 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Та ладно)))сами хоть верите в это?)))
Жінка з перцем• 12 июня 2023
Никаких. Кожа красивая, не надо никаких татуажей, ботоксных губ, просто экспериментировать с макияжем. Может быть, сделать стрижку, по фото сложно сказать.
Губи до вух• 12 июня 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Чего не красотка,красотка,но со своебразными чертами лица
Мамина квіточка• 12 июня 2023
Мне кажется, Вам очень подойдёт медный цвет волос. Ну и с бровями что-то сделать, форму подправить и может татуаж, может просто красить, не знаю.
А так все норм.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 12 июня 2023
Вы похожи на Соню солдатову ssfit. Погуглите
Некомильфо• 12 июня 2023
Татуаж - ні. Очі великі і мають залишатись головними на обличчі. Брові треба зімкнути ближче до пренісся. Таке тонке волосся не має сенсу в довжині до талії, все одно закрутите ’хвоста’, та й по тому. Подивіться в бік довго, нижче лопаток, каскада, він гарно іде на хвилясте волосся. І щоб додати об´єму, фарбування має з акцентними локонами, але після стрижки. Не закривайте стрижкою вилиці, щоб не переносити акцент на ніс.
В кольорі маж бути щось типу ’кориця’ + середній блонд до рожевого, типу ashy beige або холодна карамель.
Ніс не виглядає великим, очі врівноважують.
Жінка з перцем• 12 июня 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Просто некрасивая. Наверно ничего не поможет. Может челку сделайте, чтоб немного скрыть некрасивые черты лица и не выделять так.
Кто обидел Вас, женщина? 😄
AnnaOst• 12 июня 2023
У вас гармонійне і виразне обличчя, гарний рівний ніс. Не знаю що там з прикусом, але ніс точно не треба чіпати. Той факт що ви не схожі на жінок з інсти не означає що вам треба щось змінювати. Я не люблю татуаж брів, але можливо вам буде гарно з більш виразними бровами. Тут пишуть про макіяж, але думаю у вас зовнішність яку макіяж вбиває. Шкіра у вас гарна, фарбуватися можна мінімально.
KaVika29• 12 июня 2023
А фото с макияжем есть ?
Я только за!• 12 июня 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Огонь, це те що ви не розумієте, що довге волосся без укладки і дає такий ефект.
А подовжене каре з укладкою, додає обєм.
Для такої форми обличчя підійде ідеально.
Кудесница_с_пургеном• 12 июня 2023
Как по мне между бровями слишком большое расстояние.
А так обычная внешность, не отталкивающая.Нос и зубы оставьте в покое .
У вас есть фото с укладкой и макияжем ?
AnnaOst• 12 июня 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Вона не некрасива, вона просто ’не інстаграмна’. І ми всі ’на любіткля’, це якщо про чоловіків.
Ангелок з ріжками• 12 июня 2023
Брови
6755346• 12 июня 2023
Ті, хто пише про гарну шкуру, приблизите фото, там купа прищів, замилених за рахунок того, що знімки на фронтальну камеру дешевого телефону
Я только за!• 12 июня 2023
Звідкі ці ’обіженкі’ сюди прилізли???
Борщик• 12 июня 2023
Волосы и брови
Глаза_в_3_карата• 12 июня 2023
Ответ дляЯ только за!
вы странная. я это и имела ввиду.
Я только за!• 12 июня 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
вы странная. я это и имела ввиду.
Явно не більше вас
Женщина_в_лосинах• 12 июня 2023
Не знаю что изменить, но вы очень симпатичная)
Ананомчикус• 12 июня 2023
Все добре у вас)
З допомогою макіяжу просто оживіть обличч, зробіть його трішки виразнішим.
Айпишница• 12 июня 2023
Зачіску треба більш об´ємнішу. Все нормально у вас, молода, симпатична.
Не будь КакСвета• 12 июня 2023
Я бы сделала татуаж бровей и обрезать волосы. Зачем такие длинные. И, естественно, губы, глаза красить. Вы у вас хорошие, крупные черты лица, из нужно подчеркивать
УжеВотДа• 12 июня 2023
Прикус исправить. Если это возможно.
Джем Шакіри• 12 июня 2023
Викинути піжамку, що на другому фото