ЛижТолько• 12 июня 2023

З якого доходу на сімʼю реально купити власне житло? З яким доходом ви змогли?

Бере відчай
Втомилася від постійного зйому
Втомилася що якщо в тебе дитина і собака то знайти нормальне житло майже неможливо ((
Скільки треба заробляти щоб купити житло за 50 тис доларів? (В нашому місті стільки коштує 2-або 3к квартира з більш менш норм ремонтом)
Може хтось брав іпотеку?
Може вкладалися в новобудови? Може будувалися десь за містом?
Оле Лукойе• 12 июня 2023
Заробити на квартиру чесною працею майже не можливо.

МамОмужа• 12 июня 2023
Я двічі брала іпотеку з дуже різними доходами. Зараз живу в орендованій ,більше не вкладала б гроші в Україні.
Кружите меня,кружите• 12 июня 2023
Перша квартира була куплена при зарплаті у 2800. Новобудова на етапі будівництва. Тисяч за 35 доларів. Це було у 2016.
Мать драконов• 12 июня 2023
Беремо калькулятор і рахуємо:
50 тис
5 років
10 тис \ рік
850 уе \ місяць
Отже, якщо для поточних регулярних витрат, вам достатньо 1 тис уе, то для купівлі квартири за 5 років, потрібно заробляти 2 тис уе \ міс і т.д.
Гірчинка• 12 июня 2023
Я брала іпотеку. Виплатила за 10 років.
Работала чесно)
Аноним_• 12 июня 2023
Ответ дляОле Лукойе
Та звичай но ж, як інакше. Як ви всіх, хто заробив на власну квартиру, зараз знечестили через власну нікчемність.
Брюнетка в Мармеладе• 12 июня 2023
Мыкаемся по съему, доход сильно упал и просвета не предвидется.

Бла бла бла• 12 июня 2023
Скажем так, было время я работала на совсем не честной работе и купила 2 квартиры
Аннуитет• 12 июня 2023
Мы Когда то взяли в ипотеку ) выплачивали ее 8 лет . Потом делали ремонт еще лет 5 постепенно. А потом бомбы ракета ) нет у нас больше жилья. Я к чему …может вам потерпеть с этим вопросом . А вообще сейчас чтоб купить квартиру нужно на семью тысячи три долларов зарабатывать
Морковна• 12 июня 2023
Ипотека. Зп моя 800 уже, мужа - 1500. Выплатили за 5 лет.
Тракторні війська• 12 июня 2023
Питання не так в доході, як в витратах
ЯспАкойнаЯ• 12 июня 2023
Вы слишком много хотите, и метраж большой сразу и ремонт более-менее. Если нет больших доходов, то первое жилье обычно маленькое и скромное. Без ремонта, в плохом районе. Со временем потом расширяются.
PORKA• 12 июня 2023
Ответ дляОле Лукойе
можливо, не вигадуйте
МояХатаЗкраю• 12 июня 2023
Будуємось, але ми завжи хотіли будинок, знімали 15 років, син старший так і виріс по чужих можна сказати, переїхали в недобудоване, довго, борги, зараз ще довше, але то таке, справимось. Так виявляється багато хто із сосідів теж робив і робить. Іпотеку на будинок важче, дивились в сторону квартири, через пару років та сума, що нам рахував банк, була б точно така, як ми платили оренду. Але не взяли тоді.
Хай вам все вдасться.
Бяки-козяки• 12 июня 2023
Была такая же ситуация как у вас.
Срочно нужно было жилье поэтому сильно не перебрали.
3 года назад купили дом, довольно большой по площади, но не сказать что хорошо построен ( под ремонт) и участок 15 соток в ближайшем пригороде Харькова, за 20к.
При зп мужа 1тыс. долларов и моя 8-10тыс грн.
но опять же на ремонт денег не осталось, сейчас живём и делаем постепенно то на что деньги есть.
ну тут как бы ремонт есть, но очень старый
Ms. Искренность• 12 июня 2023
Ответ дляОле Лукойе
жах)
з такими обмежуючими переконаннями краще і не починати працювати))
ПесиКот• 12 июня 2023
Ответ дляОле Лукойе
З чого ви взяли? Ми з чоловіком заробили самі, постійно шукали додаткові підробітки, я в декреті сиділа аж 6 міс.
Все можливо
Кондуктор троллейбуса• 12 июня 2023
Сама така, вже сил немає, і не знаю як їх і заробити і це при тому, що в нас маленький бізнес
Оновлена версія• 12 июня 2023
Кредит на 7 років.Жила вже в своїй квартирі,вторинка,ремонт був,я сама з 2-ма дітьми.Після розлучення одразу взяла,мені не було 30,була і є робота,діти в садочку.Ну,важковато,зараз то вже не впряглася б.По молоду все горіло.

Бабка-ежика• 12 июня 2023
Поваром в дитсадку
МояХатаЗкраю• 12 июня 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Маленький бізнес ще важче, чим якась стабільна робота на когось з фіксованою зарплатою, тому що важко щось планувати, а враховуючи останні роки то взагалі ...
Кондуктор троллейбуса• 12 июня 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Так важко, бо треба платити оренди і податки і багато ще чого(
МояХатаЗкраю• 12 июня 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Розумію, бо ми також так
Карамелька• 12 июня 2023
Краще не викидати гроші на зйом, а купити щось маленьке для початку. I без ремонту. Не за 50, а за 25 наприклад.

Якщо оренда у вас тисяч 8 на місяць, то за рік це майже 100 тисяч, за 5 років - 500, а це вже 13-14 тис. доларів - більша половина маленької квартири.

Тож якщо у вас є дохід 2 тис. у. о., то в своє ви можете переїхати умовно через 2,5 роки. Потім ще за 2,5 роки не збільшуючи розмірів відкладеного ви отримаєте 25 (продали маленьку квартиру) + 25 відкладених + 7 тис. зекономлених на оренді. I зможете за 5 років купити вже класну квартиру.
База_птеродактилей• 12 июня 2023
Ответ дляОле Лукойе
Правда?
Как вы к такому пришли? Эти миллионы, живущие в новостроях разного типа- воры??
Смячиком• 12 июня 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Правда?
Не я писала но отвечу. Всех кого я знаю это были деньги не с зарплаты. Продали жилье от бабушек либо дали деньги родители либо занимались мелкими махинациями...без уплаты налогов...ну или работа заграницей но речь идёт об Украине.
Оновлена версія• 12 июня 2023
Ответ дляMs. Искренность
жах)
Не кажіть.Моя сестра в Італії старих людей доглядала,що б заробити на житло.І не одна вона,а тисячі.Корупціонери.
Xвостокрутелка• 12 июня 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Правда?
прям мои мысли прочитали... прям все воры!! мы когда первую квартиру купили, нам по 28 лет было - работали в полный рост, плюс муж ночами биты писал под заказ, я аудиокниги на немецком для книжного клуба озвучивала ночью, переводы брала, кассационки ночами строчила, курсовые на заказ на юрфак делала...думала сдохну, но оно стоило того.
Смячиком• 12 июня 2023
Ответ дляПесиКот
Все можливо
Ну таке. Віддати комусь дитину простіше. Чи платили податки з підробітків? Все не так просто інакше ця тема би не виникла
Пухнасті штани• 12 июня 2023
Ответ дляОле Лукойе
Чого це? У мене було 1400, у чоловіка 2300. Разом 3700. На 1700 жили, 2 відкладали. За рік це 24, за 2-48, за 3 відповідно =квартира