Бачу_майбутнє• 12 июня 2023
Лікування Велятино
Доброго вечора. Вирішила поїхати підвішувати спину у Велятино, але в санаторії вже місць немає. Хто може порадити житло неподалік від санаторію. Як не живши в санаторії там отримати процедури?
Хто лікував спину тпм (цікавить лікування грижі та протрузії).
На які екскурсії їздили? Взагалі як враження?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 12 июня 2023
Там красиво, жилье, думаю, можно снять. Мы жили в Шаяне, оттуда возили мужчины на бусиках. А вообще против грыж гимнастику Норбекова надо делать.
Бачу_майбутнє
• 12 июня 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Дякую, ознайомлюсь з гімнастикою!!!
Екатерина27• 12 июня 2023
Тоже советую остановиться в Шаянах и ездить в Велятино. В самом Велятино скука смертная.
Бесконечность-не предел• 12 июня 2023
Спину добре лікують у Хмельнику.3 рази була.дійсно добре. А у Велятино.так...баловство.і дорожче набагато. Толку не побачила. Хмельник на цьому спеціалізується. Родонові бассейни з Шаян..шкурка вичинки не коштує. витяжками. А ще як їздити з
Бачу_майбутнє
• 12 июня 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Мені Родонові ванни, нажаль, протипоказання. Спочатку також думала про хмільник. Дякую
Бесконечность-не предел• 12 июня 2023
Спину добре лікують у Хмельнику.3 рази була.дійсно добре. А у Велятино.так...баловство.і дорожче набагато. Толку не побачила.Хмельник спеціалізується на цьому- родонові басейни з витяжками. А ще як їздити з Шаян то це взагалі. В Хмельнику все на місці. І місць ровно.бо санаторіів повно великих. В Шаянах теж дорого і скука страшна
Бесконечность-не предел• 12 июня 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Ааа. Ну якщо серце..то не можна