Я шось не розумію, вони підтримують росію, чи як(
Olena Dnipro• 12 июня 2023
Ответ дляВеточка сакуры67
Жовто- блакитним теж вмикали здається
А ось і подивимося 24 серпня.
Olena Dnipro• 12 июня 2023
Ответ дляdnc
та хто ми для них.. так біднота якась накшталт єфіопії .
вам ніколи не було соромно за нашу країну?
Було. За керівників країни. З такими ресурсами ми в такій ж@пі.
HelloKitty18• 12 июня 2023
Ответ дляdnc
😥💯 а тепер ці ресурсні області, ще відвоювати потрібно
от бла буду якби у нас були керівники толкові ,то не хто би до нас і не поліз.
Не хто би до нас і не поліз 😆, пишіть ще
Ответ дляdnc
то може обгрунтуете?) чи геополітика то не ваше , і ляпнули так щось аби було
Ну ок, ви правда думаєте, що поліз, бо не такі керівники у нас? А не тому, що це давно планувалося і було метою задовго до пороха і зеленського? Чи під толковим керівником ви маєте на увазі яника?)
Ответ дляЕвга-9246
так при Янику він би не поліз до нас 💯 бо у Яника було завдання брати курс до болота , згадайте майдан чому почався ..
так само і в сусідів наших менших,чому в Білорусі зараз Вусатий таракан а не дійсний президент якого обрали люди .
то в них було б таке саме що зараз робиться в нас
Ответ дляdnc
Ви не розумієте, шо то сарказм? Ясно, що при янику не поліз би, бо він би й так зробив з нас колонію.
Тільки тоді до чого той ваш комент про керівників