Карамелька• 13 июня 2023
Яку суму ви відкладали що місяця для того щоб придбати свое житло
І скільки років чи місяців
От у мене зп 11 тис грр, зовсім не виходить відложити
Штора с кисточкой• 13 июня 2023
Ответ дляВся така шо куди там
І? За 5 років це 60 тис. Наприклад на нормальну квартиру в Києві це дуже мало.
То Ви складайте більше.
Вумна, аж страшно• 13 июня 2023
Ответ дляТака бойова Я
Не всі живуть в Києві.
Ви в курсі ,що є інші міста в Україні?
Якесь невелике містечко - ціни до 10 тис доларів за однокімнатну квартиру.
Ви в курсі ,що є інші міста в Україні?
Цікаво в якому місті такі ціни? Бо в нашому невеликому місті таких цін і до війни не було ніколи. А зараз так ціни скочили, що купити взагалі нереально. Однокімнатні з ремонтом і меблями від 40 тис дол. А роботи нема. Продавець отримує якраз приблизно як автор. Квартири розбирають на етапі котловану,попит є,бо багато приїзжих,люди мають гроші і купляють. А місцевим заробити тут було нереально,малі зп.
Грамотний хвіст• 13 июня 2023
Ответ дляВся така шо куди там
От напоиклад, коштує квартира 20 тис, то вам треба 3 роки по 600 долл в місяць відкладати.
Ви ж самостійно можете порахувати
А вы самостоятельно можете прочитать тему? У автора зарплата в два раза меньше, чем ваш подсчёт на отложить. А бы не молча.
Виниловая пластинка• 13 июня 2023
Я завжди відповідаю в таких темах- все можливо. 10 років я з авансу та зп купляла по 100 Дол. На решту жила з дочкою. Але зп була 800, тобто жили на 600. Жила в квартирі колишнього чоловіка в рахунок аліментів, збирала на однокімнатну. На дні цін кинула гроши в котлован і вийшла гарна двушка в новобудові. Другий раз би на все це не наважилась, але тоді виходу не було- я з Краматорська, і розуміла,що туди не повернусь з дитиною
Пупуговка• 13 июня 2023
Ответ дляChrist1na
У 2013 я з такої зп успішно відкладала, а зараз це неможливо. Чому така маленька? Погано вчилися у школі? Немає вищої освіти чи просто у себе не вірите?
А чого одразу погано вчилися? Є різні міста, і різні професії по різному цінуються і оплачуються
VivaForever• 13 июня 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Не понтуйтеся
Виниловая пластинка• 13 июня 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Смішно, була на ДВРЗ, трьошка 67 кВ продають за 45 тис без посередників в норм стані . Це Київ
Виниловая пластинка• 13 июня 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Пишу про себе. В 2017 році купила 2 квартири на Лук´янівці. Обидві 27 кв. м. Одну купила за 24 тис., а другу за 22. Але вони були під ремонт. Разом з ремонтом вийшло по 30 тис. Бачила квартиру -гостинка 22 кв. м. на 1-му поверсі біля метро Лук´янівка, віддавали тоді за 18 тис. Але не купила , бо 1-й поверх. А тепер думаю, дурна, треба було позичити кошти і купити. Зараз звісно таких цін і бизько нема.
+++ Район Відрадного повно гостінок було тоді по 18-20 тис
Пупуговка• 13 июня 2023
Ответ дляChrist1na
Бо це 90% відсотків вірогідності поганої зп (не кажу про вчителів, лікарів і тд). Роблю висновки зі своєї школи та однокласників.
Я вчилася в школі на відмінно. Маю вищу освіту. Працюю в непоганій фірмі бухгалтером. Чистими 16500 грн
Грамотний хвіст• 13 июня 2023
Ответ дляChrist1na
А вы как в школе учились, если задаете подобные вопросы?
Така бойова Я• 13 июня 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Зайдіть на олх ,відфільтруйте до 10000 доларів,там море квартир.
І навіть 2х кімнатні за такі гроші.
В мене свекруха жила в містечку, Полтавська область. 2х кім.квартира - не можемо продати взагалі,хоч за скільки.
І навіть 2х кімнатні за такі гроші.
Чемна панночка• 13 июня 2023
Ответ дляФайна пані
У моих родных тоже было жилье, много путешествовали+ санатории, дети уже взрослые, наслаждались жизнью
Пришла война. Их дом уничтожен.
Хорошо, что выжили и чудом спаслись. Теперь сьем.
Так что собирать нужно всегда, даже если у вас на данный момент есть.
Вижу смысл не собирать если у вас недвижимость в разных городах или странах
Потому что даже 5 квартир сегодня в Киеве не гарантируют, что через год они все еще у вас будут
Пришла война. Их дом уничтожен.
Спасибо, разберемся
Чемна панночка• 13 июня 2023
Ответ дляПупуговка
А я працюю нянею в сім´ї і маю 20000.
Леплю из пластилина• 13 июня 2023
Ответ дляМона_Лиса
11 тис та нинішній курс..
Не смішіть мої іскандери..
Тупу рашистську речівку навіщо приплели?
Виниловая пластинка• 13 июня 2023
Ответ дляЧемна панночка
А я працюю нянею в сім´ї і маю 20000.
Без оформлення,відпустки,лікарняного,і сьогодні робиш, завтра ні- я б вибрала варіант бухгалтера за 16 однозначно
Гуляю босоніж• 13 июня 2023
Ответ дляЧемна панночка
А я працюю нянею в сім´ї і маю 20000.
В каком городе?
Мяо мой мяо• 13 июня 2023
Ответ дляФайна пані
Онлайн можна працювати)
Ага онлайн, я от дуже працьовита, тай ще й маю таку рису характеру, що відповідальна, ніколи не втечу з роботи раніше, ніколи сачкувати не буду, зроблю все що від мене залежить, взагалі не конфліктна. І от сраним продажником в інстаграм не хочуть взяти без досвіду, а який там досвід потрібен? Завжди бути на зв’язку, чемно відповідати і вирішувати конфліктні ситуації? Я кучу резюме розіслала і все глухо.
ЖующаЯКонфету• 13 июня 2023
Ответ дляChrist1na
А що не так з вчителями? Я вчитель. Маю 19 тисяч офіційної зарплати на руки. Так, не багато, але вище середньої по Україні.
У мене півтори ставки. Важкувато, але працюю на совість. Ніяких подарунків, грошей не беру.
Обожнюю свою роботу.
А ще й репетиторами деякі працюють. Це великий шмат роботи та підготовки. Але мають додатковий дохід. Хто хоче працювати, той працює.
Обожнюю свою роботу.
ЖующаЯКонфету• 13 июня 2023
Ответ дляЧемна панночка
А я працюю нянею в сім´ї і маю 20000.
То Ви ж і пашете цілодобово, щоб ці гроші заробити. І з дітьми умієте ладить, щоб ці гроші відробити.
А то деякі лише ниють.
Salsa-24da• 13 июня 2023
Зависит от цены на жилье.
С первой квартирой не откладывали, получилась пара удачных сделок по работе у меня и у мужа, а потом произошел обвал на рынке недвижимости. Гривна упала и доллар взлетел. Сбережения в долларе были.
Вторую квартиру брали на этапе котлована, первый взнос 50%, а дальше по 2000 $ в месяц и так 2 года
С 11 тысяч гривен, я даже не представляю, как можно и что откладывать
ПО 100 $?
Они у вас обесценятся скорее, чем насобираете
О покупке жилья в каком городе идет речь?
ПО 100 $?
Salsa-24da• 13 июня 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Обожнюю свою роботу.
Золоті слова!
КокошинЭль• 13 июня 2023
Ответ дляChrist1na
Файна пані• 13 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Ну ви себе вважаєте сраним продажником, а я себе хорошим.
У мене чималий досвід, а моя колега молода дівчина-і по результату роботи видно чому люди хочуть досвід. Це лише на перший, поверхневий погляд така думка та що там робити.
Для мене ця робота швидше як хобі, як додатковий дохід.
Хоча перед тим як зупинитися влаштовувалась в 3 різні компаніі. І не лише магазини. Можна було заробляти великі гроші, працювати на ринок Казахстану-але я не готова вже працювати 5-6 днів в тиждень.У мене інші пріоритети.
А глухо може бути лише через те, що у вас немає досвіду і тій сфері, на яку претендуєте.
Це обмеженість, я теж з цим не погоджуюсь, але так підбирають кандидатур.
Чемна панночка• 13 июня 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Відпустки є. І лікарняні. Зараз на відпочинку за кордоном. Так що все добре
Мудрецыха мира• 13 июня 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
ДВРЗ? Там тому і дешево, бо це специфічний райончик. У кого є більше коштів,то там не купують звісно. Знаю людей, які там купували , бо не було коштів за щось хоч трошки краще. Вони працювали різноробочими на будівництвах та ще періодично шифрувалися від алкоголю. Така собі сім´я. Якщо влаштовує той контигент, на вашу думку там вашим дітям та вам буде безпечно, а також влаштовує час , який потрібен , щоб добратися звідти на роботу, то чому і ні. Але Для мене ДВРЗ це саме найгірше, що можна купити. Потім вже Корчувате, Борщаговка. Навіть Троя і то краще, там хоч нових будинків купа, які люди купили, а не у спадок отримали від бабусь-дідусів
Секс-Бомба• 13 июня 2023
Ответ дляЧемна панночка
А я працюю нянею в сім´ї і маю 20000.
Підтримаю. Навіть вищої освіти нема )