Доброго ранку)
Поділіться будь ласка що готуєте з такого фаршу? Тільки котлетки? Що в них можна додати щоб було смачніше?
Педиатор_я• 13 июня 2023
А ви його вже купували? Якщо ні, тоді не раджу. То такий капець, що я навіть не уявляю з чого таке можна було зробити. Купила якось, пішов в смітник.
Педиатор_я• 13 июня 2023
Ответ дляwinter2011
а цей фарш можна їсти? я думала то котам
Попрошу, від імені мого котика, він таке їсти не став, сказав фу, я думав то для двоногих 😂
Ответ дляwinter2011
Ахаха)))) ну всьо)))
Подружка принесла дві пачки) каже готує котлети з нього.
Пригостила)
Котів немає)
Пригостила)
Котів немає)
Ответ дляЗолота орда
Рибні котлети лише. Смашу в паніровочних сухарях
Дякую)))
Дівчата)))
КаРаКаТиЦа• 13 июня 2023
Я как-то сдуру купила, это такая гадость, как из кишок. Кошка не стала есть.
Бідося• 13 июня 2023
Ответ дляМаргарита-8944
Ахаха)))) ну всьо)))
Пригостила)
Котів немає)
Пригостила)
Котів немає)
Моя знакомая покупает, говорит норм. Думаю он не хуже колбасы и сосисок.
Сама не пробовала, рыбные котлеты не ем.
Ламборджини• 13 июня 2023
Я теж купила,бо казали,що дуже смачний.
Мені не сподобався,запах неприємний вже в котлетах. Але можете спробувати,щоб знати що це таке.
Сьогодні все таки спробую зробити котлетки відпишусь)
Думаю що якщо приловчитись - можна приготувати щось. Розморозила - на вигляд ріденький але фарш. Кишок не бачу. Виробник Veladis)
Летчица• 13 июня 2023
Покупала, готовила котлеты в панировочных сухарях. Добавляла в фарш муку из овсяных хлопьев (сама измельчила), дала настояться минут 20, жареный лук или морковь, не помню уже, яйцо вроде и специи. Вышло норм вполне, рецепт в ютуб нашла
Айболитная• 13 июня 2023
Ответ дляМаргарита-8944
Краще котикам до смітників винесіть і не травіть себе тою гидотою.
Отчебучкина• 13 июня 2023
Я брала лаваш намазувала його фаршем, вкладала в середину сир, смачніше щоб був більш солоний. Завертала в рулет, нарізала і обсмажувала у яйці.
Бідося• 13 июня 2023
Ответ дляМаргарита-8944
Правильно, не попробуешь, не узнаешь
Золота орда• 13 июня 2023
Ответ дляМаргарита-8944
Нормально. Сестра готує, смачні
Педиатор_я• 13 июня 2023
Ответ дляМаргарита-8944
Ахаха)))) ну всьо)))
Пригостила)
Котів немає)
Пригостила)
Котів немає)
Ну то вона купила 3 пачки, одну спробувала і зрозуміла, що воно не їстівне, викидати шкода, от вам і принесла. Гарна у вас подруга, дбайлива 😂
Панна Кота• 13 июня 2023
норм фарш, у кого руки не зі сраки- можна зробити досить непогане блюдо
Божий одуванчик• 13 июня 2023
Накидать лука,чеснока -если жидкий манки или сухарей,специй разных и жарить
Ответ дляПедиатор_я
))) Та ну не думаю що вона саме так вчинила) Але смішно вийшло))
Додала сухарів, цибулі, перцю.
Не як зі свіжої риби, як хлібні котлетки)) Поганого запаху немає. Форму тримають
Але сама купувати фарш такий мабуть не буду)
Файно Замало• 13 июня 2023
Ответ дляМаргарита-8944
Свеже приготовленые еще можно есть,а уже гретые на след день,такое уже себе,єто я себе и мужу,детям такое конечно нетЬ
Файно Замало• 13 июня 2023
Ответ дляМаргарита-8944
Додала сухарів, цибулі, перцю.
Кто не ел настоящих рыбных котлет,то для тех он может быть и норм,я беру раз в пятилетку, когда по акции,детям конечно только из рыбы,которую сама разобрала.