Сволочи, уроды, ненавижу! Мы сами из этого города,сирену проспали, после первого прилета, буквально за 2 минуты оделись, поймали собаку на поводок, выстроились в коридоре за двумя стенами. Окна ходуном ходили.
HelloKitty18• 13 июня 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
Как они тушили с одного шланга , то вообще удивляюсь, что потушили, почему только один тушил, а 25 стоят смотрят , в Кривом Роге проблемы с водой?
Так, там проблеми з водою через те, що підрив дамби .
Не_в_вашем_вкусе• 13 июня 2023
ненавиджу... тварі...
я з КР, але вже більше 10 років живу в іншому місті, там мої рідні
заходиш зранку в телеграм і волосся починає дибки вставати, і молишся щоб рідні відповіли тобі на дзвінок.
а у когось вже ніхто не відповість на питання ’як ти?’
Нісенітниця• 13 июня 2023
Кстати, сразу прощу прощения, если кому-то мой вопрос покажется неуместным и неприятным.
Это место далеко от 95 квартала?
Ажурная мышь• 13 июня 2023
Ответ дляsky-labs
Люди.
Кто-то разве верит что рашисты целятся в военные объекты ?..
Конечно. И в инфраструктуру. Стоимость ракеты миллионы.
Ажурная мышь• 13 июня 2023
Ответ дляНісенітниця
Это место далеко от 95 квартала?
Нет. Дом не далеко.
Ответ дляАжурная мышь
Для раши это мизер .
Им Иран кучу даёт и Китай начал давать , из белорашки кучу вывезли всего .
Твари рашисткие живут как и до войны , жируют, по всему миру катаются и ржут с недосанкций.
Это только нам лапшу вешают , как у них там всё плохо .
Где же ответка за гэс , теми же дронами ?
Нигде и не будет ее.
Украину и украинцев уничтожают , все сидят и наблюдают .
Дно.
Нигде и не будет ее.
Дно.
Ажурная мышь• 13 июня 2023
Ответ дляSara-a
Для раши это мизер .
Нигде и не будет ее.
Дно.
Нигде и не будет ее.
Дно.
Я вообще-то не об этом, ели вы не поняли.
Olena Dnipro• 13 июня 2023
Женщина потеряла дочь и зятя… 💔
Погибли учитель младших классов и его жена, когда мирно спали у себя дома. Обоим было всего по 22 года.
Вечная память погибшим.
Vlada-Maria• 13 июня 2023
Ответ дляHelenny
В Криму криси продажні. Українців там одиниці.
від знайомих проукраїнських кримчан я чую тільки одне ’ми про себе подбаємо і готові все витримати, лиш би Крим був звільнений’ А скавуління про ’там же тоже наши люді’ - це коник особочелюстних ждунів і любителів раші. Їх все влаштовує під москальським чоботом, лижуть і оргазмують. А як лиш починає в яйця припікати - так відразу витягують далекоглядно приховані українські паспорти і починається скавуління-маніпуляції ’ми тоже украінци’. Тому хай пи*дують на свою рашу, поки міст цілий. От лиш чогось не хочуть такі в болоті рашистському сидіти, пруть через всі щілини і псячими стежками, як таргани, до Європи і цивілізованого світу, прикрившись українським паспортом і видаючи себе за українських біженців
Vlada-Maria• 13 июня 2023
Ответ дляPiracanta
К чему ваше лицемерие?
акакаяразнічні ждуни - вони такі
Love_Love_Love_• 13 июня 2023
Ответ дляkuskus
Може ви знаєте, а я щиро не знаю, тому знаходжусь в ступорі
Ціленаправлено б‘ють по мирним людям які вдома, які сплять, що не ясно
Vlada-Maria• 13 июня 2023
Ответ дляSara-a
Для раши это мизер .
Нигде и не будет ее.
Дно.
Нигде и не будет ее.
Дно.
Та не може бути, то ж папєрєднік просто не хотів просити і відмовлявся від допомоги, що і дотепер активно транслюється певною частиною суспільства. А тут, на другому році повномасштабної війни, виявляється, що ’просто все сидят и наблюдают’, чудеса логіки...
Vlada-Maria• 13 июня 2023
Ответ дляOlena Dnipro
фото
все в стилі русні. Згадайте рівняння з землею Грозного разом із мирними жителями, подивіться килимові бомбардування в Сирії житлових кварталів... У нашому випадку б’ють цілеспрямовано по мирних будинках, щоб люди у відчаї почали самі просити т.зв. мир на будь-яких умовах, лиш би все припинилось