Сволочи, уроды, ненавижу! Мы сами из этого города,сирену проспали, после первого прилета, буквально за 2 минуты оделись, поймали собаку на поводок, выстроились в коридоре за двумя стенами. Окна ходуном ходили.
Анжелика_я• 13 июня 2023
Сволота руська! Це повний жах, що творилося вночі. 10 померлих на 13 годину!!!! Доречі, місто Кривий Ріг пишеться з великих літер два слова.
L-i-s-a-92af• 13 июня 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
Как они тушили с одного шланга , то вообще удивляюсь, что потушили, почему только один тушил, а 25 стоят смотрят , в Кривом Роге проблемы с водой?
Да,а вы типа не в курсе,что проблема с водой в Кривом Роге.
lekon-lekon• 13 июня 2023
Ответ дляЕва05
Я вчера думала об этом?
А дальше что? Где воду планируют брать?
Прочитала парашинские новости, там чмо какое-то крымское сказало, что планируют воду из Днепра для Крыма брать.
Если это правда, то нет слов((
А дальше что? Где воду планируют брать?
Если это правда, то нет слов((
Так вся вода в Чорному морі, хай бере Крим і фільтрує, це ж покращення. А канал без води, поки дамбу не відновлять, звідки вода в.ізьметься
Vlada-Maria• 13 июня 2023
Ответ дляНісенітниця
Ответьте тогда на такой вопрос. Если их цель террор мирных и ракета прилетела точно в цель, почему они выбрали именно 5-этажку, а не дом в 20 этажей? Или больницу? Больше было бы горя. Тьфу-тьфу-тьфу!
Я все же думаю, что это совокупность разных фактор, которая привела к неточному попаданию
бо криворукі, старим і часто переробленим пуляють, от і летить через раз... племінник розказував, що знаходили у себе і уламки, а на їхніх захоплених ящики зі снарядами, марковані 60-70-ми роками. Нове бережуть для точних ударів, а старим перед тим пуляють для масовки, щоб виявити ППО, і щоб мирних побільше...
Vlada-Maria• 13 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Мені всі це говорили і бабця і дід і бабці брати, я думала вони дурні і старі
Моя бабця казала ’діточки, маскалі не люди’, а ми малі були і думали, що у бабусі щось із головою не того... як не люди, коли такі самі, як ми. з ногами, руками, головою.... тепер маємо ’щастя’ переконатись, що таки не люди
lekon-lekon• 13 июня 2023
Ответ дляsnejs
Так нужно распределить на всех. У нас же одна беда на всех или как?
Поки там рашистстка армія і Крим в окупації питання води адресуйте рашистам, а не діставати із кармана ’там теж наші люди’, СБУ перевірить в свій час ’наших’ людей.
lekon-lekon• 13 июня 2023
Ответ дляsnejs
Цікаво, а що буде після підриву Тітану в Криму, вже почали мінування, ще ЗАЕС під питанням. До питання води ще буде техногенна катастрофа, та радіаційне забруднення. Не страшно за майбутнє?
Ответ дляsnejs
В Крыму все отлично. В отличии от Херсонской оболасти. Поэтому распределять туда где есть вода, забирая остатки воды у кого ее нет может только крайне неумный человек. Пока не решится вопрос воды в Украине, то отдавать остатки воды в Крым рашистам точно никто не будет.
Ответ дляLyucia2
Люди, хто не слухає рашську пропаганду, вони вже давно відкрито закликають нищити мирних...(((((((((( Не військові об´єкти, а саме цивільну інфраструктуру і житлові будинки. Кривий Ріг, співчуваю... Шкода, хз коли це все закінчиться((((((
Зранку були новини, що окрім будинку ще в декілька об´єктів влучили. Ось зараз більше новин.
Так пишуть, що влучання у склад з бутильованою водою. В мене шок.
Я не знаю це випадковість чи заплановано. Бутильована вода блін!! Це що воєнний об´єкт?😢
Ответ дляЕва05
Не знаю. У них гній в голові, важко зрозуміти, чи планують, чи так гатять в що прийдеться((((
Ответ дляЕва05
Ну що, ви не знаете відповіді ? У них, куди впаде, там і склади Хаймерсів, Абрамсів та підрозділи ВСУ і представники НАТО.
Вище правильно написали - москалі не люди.
Я зараз з донькою перечитую українську літературу , Катерину, наприклад.То сльози градом. Он того ж Шевченка почитати.
Ответ дляS-lana
Так... Я лише зараз почала розуміти нашу історію.
Ольга-f5e3• 13 июня 2023
Ответ дляS-lana
Мне тоже очень Шевченко нравится, со школы
svetlapanna• 13 июня 2023
Ответ дляsnejs
А разве нет? В Крыму же наши, украинцы или нет?
Сегодня случайно решила зайти на севфорум.Прозрела. какая там ’любовь’ к Украине. Пожелания смерти украинцам это самое меньшее. что прочла..там людоеды и дегенераты с сатанинской психикой. Воду им давать? Там 90 процентов рашу с цветочками и баянами встречали