Нічна ненажера• 13 июня 2023

Гіпотеріоз, субклінічний гіпотеріоз і прийом гормонів

В кого рівень гормону ТТГ коливається між нормою і гіпотеріозом як наважилися на прицом гормону і чи раді, що наважилися?
энциклопУдия• 13 июня 2023
У дочки было около 5, назначили йодселен, сейчас 2.9.

Люблю Украину• 13 июня 2023
10 років тому я почала прийом гормону... шкодую... треба було піднімати залізо ін були дефіцити також убрати стрес і недосипання , але тоді в мене не було цих знань було погане самопочуття
автор Нічна ненажера • 13 июня 2023
Ответ дляЛюблю Украину
А перестати приймати не можна?
ЧупакабраЗеБест• 13 июня 2023
я когда то начала принимать гормон, эутриокс.
чуть не умерла со своим ребенком. пережила несколько реанимаций.
Ольга -1b60• 13 июня 2023
Приймаю з 2017 року, самопочуття набагато краще.
автор Нічна ненажера • 13 июня 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Непереносимість?
автор Нічна ненажера • 13 июня 2023
Нік мені в тему((
Відморожена• 13 июня 2023
В мене саме такий діагноз, лікуюсь з ендокрінологом. Понижуємл ТТГ за допомогою заліза і йоду вітаміну Д. То гормони не пью, аналізи в нормі, як тримаю норму заліза
Люблю Украину• 13 июня 2023
Ответ дляНічна ненажера
А перестати приймати не можна?
це дуже складно...дозування протягом 10 років мені поступово збільшували, в результати з 12,5 дійшло до 100, а коли хотіли підняти до 125 я не погодилась, бо самопочуття ставало гірше, серце реагувало, тому більш почала читати, то на даний момент моє досягнення що відпала потреба піднімати дозування до 125,тримаюсь на 100

Відморожена• 13 июня 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Згодна з вами, я з лікарем тримаю в нормі залізо і курсами йод
ЧупакабраЗеБест• 13 июня 2023
Ответ дляНічна ненажера
Непереносимість?
наврное, я так и не поняла. там начались пляски с переисыванием истории, подлогом мед докумнетов, потерей свежих анализов. так я ничего и не смогла узнать, потому что пролежала в реаниации 10 дней, и еще месяц почти не ходила, меня держали под руки. лицо отнялось, перестала цифры понимать. не было сил искать правду.
ЧупакабраЗеБест• 13 июня 2023
Ответ дляЛюблю Украину
сердце - это самое первое что откликается при непереносимости или передозе. дальше жуть!
Відморожена• 13 июня 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Доречи в мене залізо було 9. Стало 50 і ТТГ понизилось, значно краще стала себе почувати без гормонів
автор Нічна ненажера • 13 июня 2023
Ответ дляВідморожена
автор Нічна ненажера • 13 июня 2023
Ответ дляВідморожена
Здам аналіз на залізо, дякую!
Emeriez• 13 июня 2023
Пошукайте endo_doc_ в інстаграм
Попадалочка• 13 июня 2023
Ответ дляВідморожена
Чим підіймали залізо?
автор Нічна ненажера • 13 июня 2023
Ответ дляEmeriez
Пошукайте endo_doc_ в інстаграм
Відморожена• 13 июня 2023
Ответ дляПопадалочка
Чим підіймали залізо?
Сорбіфер