Пульт от линолеума• 13 июня 2023

Нужна мотивация не сдать назад

Два дня назад закончила отношения длиной в пару лет, заблокировала везде.

Не признавалась себе, но когда ставила ультиматум и расставались, надеялась, подумает и примет мои условия (роспись, семья, дети).
А сегодня смотрю, что на мое имя идет посылка новой почты (собрал мои вещи и отправил), а ведь это для него мог быть предлог, чтоб встретиться и поговорить.

Чуть приуныла, так тяжело на душе.
Вправьте мозги, чтоб и не пожалела о своем решении, потому что, конечно хорошее тоже было…

Просто приятное времяпрепровождение, ресторанчики, поездочки, подарки, все налегке.

Но за два года ноль слов о любви (типа сложно для него, какая-то травма, ага), ноль слов о свадьбе, не хочет детей (якобы сейчас, а не вообще). И самый сок: была в отношениях неудачная беременность (по мед показаниям прерывала). Но я очень хотела, я не могла поверить своему счастью, а он говорил об аборте, еще не зная, что так и выйдет(((

Я никогда бы такое не сделала без показаний, у меня возраст не детский, работа с оплатой в долларах, квартира своя, машина, сбережения. Но сам факт, это же подло, такое предлагать, при чем не после случайной связи, а девушке, с которой вместе более года? Наверное, надо было прям тогда уйти, но надеялась, что просто испугался, что подумает серьезно, нужно чуть времени и он все со мной захочет.
Так больно теперь, обидно, сколько времени потеряла, обидно, что кого-то просят стать женой, родить ребенка, а тут я просила и даже после этого пан не соизволил (((
Ну я же правильно ушла, тут уже никак не вырулить было?
Калинові вуста• 13 июня 2023
Нє, треба було ще рочків з 5 почекать, поки він вас сам би змінив на свіжішу версію.

Добрый Йиннот• 13 июня 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Ого, дуже професійно звучить.
Ви психолог/психотерапевт?
Про мою маніпуляцію і певну залежність - так.

Особливо сподобалась змодельована ситуація, якщо б він погодився. Це дуууже схоже на правду, я навіть уже пару разів бачила такий спектакль в минулому. Типу я жахлива безпринципна сука, що хочу його захомутати або як донора сперми використати. А потім: «ну я саме так не сказав, ти не так зрозуміла»
Я не дипломований психолог, але працюю в форматі ’Друг на годину’.
Стратегічно, можливо, вам слід було б знайти хорошого психолога та поворушити емоційні фундаменти. Ви ж чомусь пірнули в такі стосунки. Добре було б з´ясувати, чому так.
Може, цей типаж чоловіка має владу над вами. Може, ви кілька років тому були дуже слабкою чи вразливою. Може, чоловік просто знайшов зручну жертву - тоді не лише ви вчепилися в нього, але й він вчепився в вас.
Останній варіант передбачає певні дії з боку токсичного партнера. Такі люди не відпускають ’поживу’ просто так.
Існує вірогідність того, що він не змириться з вашою втечею. Як це так: якась сіренька негідна жінка вирішила кинути принца?!?
Туфли в чешуе• 13 июня 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Клас, дуже мотивує 🥰
Сподіваюсь, через рік щось подібне зможу написати…
Але зараз здається, не розуміюсь я на тих стосунках, може не братись раз не вмію
Все буде добре. Просто проаналізуйте своє життя. Невже ви хочете народити тому, хто цього не хоче? Невже ваша така бажана дитина заслуговує народитися на цей світ з таким батьком? Знайдіть їй кращого. Адже нема нічого гіршого, ніж знати, що твій батько тебе не хотів…

Не ображайтеся за такі слова, просто хочу донести вам всю важливість.
І бажаю вам, щоб усе в вас складалося добре ❤️
автор Пульт от линолеума • 13 июня 2023
Ответ дляТуфли в чешуе

Ні-ні це не образливо для мене, це протверезне («отрезвляюще» не знаю як правильно написати). Я запам’ятаю ідею, про те що для дитини було б боляче, що батько його не хотів.
А правда же, правда
Дякую ❤️
автор Пульт от линолеума • 13 июня 2023
Не знала, що є така робота, але у вас до цього хист.
Так, я вже попадала в декілька невдалих стосунків, ці ще далеко не гірші, наоборот спочатку думала, ого який в мене прогрес :)
Так що буду наважуватись на психолога
Матраскин Брат• 13 июня 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Еще такая глупая мысль у меня, что будет очень больно, если он быстренько найдёт другую и все будет по-другому там: и свадьба быстрая и дети)
И вроде понимаю, что это ничего не говорит обо мне, просто так бывает
Но что-то эта мысль гложит, что типа я «не такая, на которых женятся»
Причина не в вас, а в том что он изначально не был настроен создавать с вами семью. Рассказывать что ’в принципе хочу но не сейчас’ так это увы лапшу вешал, и понятно для чего, ведь скажи он правду вы не захотели бы продолжать отношения у которых нет будущего. И кстати масса случаев, когда потом именно женщина вскоре встречает мужчину с серьезными намерениями, а бывший охреневает, как это она так быстро замуж вышла. Вы правильно сделали что закончили отношения. Все будет хорошо
Матраскин Брат• 13 июня 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Клас, дуже мотивує 🥰
У вас зараз вивільнились колосальні ресурси, то відпочиньте поки, приділіть сама собі увагу. Це дуже важливо, так ви ’накормите’ себе, бо він вас використовував скільки міг і просто позбувся коли схема перестала працювати. Робіть для себе приємні речі, балуйте себе. І тоді Ви помалу почнете випромінювати зсередини щось дуже привабливе, таке що людям буде просто приємно знаходитись поруч з Вами. І Ви точно самотньою не залишитесь)
автор Пульт от линолеума • 13 июня 2023
Дівчат, ви чудові, дуже рада, що зважилась написати
Легше стало
Потім знов стане гірше, знаю, але і на сьогодні, то вже багато. Буду перечитувати
вискас• 13 июня 2023
Читаю вашу життєву історію і саме найбільше, що мені аж в душі заболіло,то це про переривання вагітності по мед.показам ( сама пережила таке місяць тому)

Коли жінка самодостатня, то чи є той чоловік чи його нема все одно. В житті треба розраховувати лише на себе. На сильну самодотню жінку)

Тільки не про гроші• 13 июня 2023
Ответ дляПульт от линолеума
То так! але тут так співпало, що через плюс мінус пів року (трохи більше) стосунків як раз почалась війна і хотілось не бути самій, хоча вже були дзвінки негарні, звісно
Розумію.. як людина, яка всю війну проходить одна прекрасно розумію
автор Пульт от линолеума • 14 июня 2023
Ответ длявискас

Обіймаю вас і кажу, що все буде добре.
На жаль, таке буває частіше, ніж ми собі думаємо, поки не стикаємось.
Я після того як пережила це, то почула дуже багато подібних випадків, навіть від найближчого кола.

Щодо самодостатньої, оооо я дуже згодна, і я домоглась цієї самодостатності у багатьох сферах.
А от для сім’ї і дитини все ще нужен чоловік.
Або ні? Честно, вже різні варіанти розглядаю)