Напланетянка• 13 июня 2023
Післязавтра відвозимо кицю у притулок. Можливо, знайдеться тут добра душа?
Взяли у кицю на тимчасову перетримку для подльшого прилаштування. У четвер будемо відвозити назад, ніхто так і не подзвонив( Раптом тут вона знайде свою родину...
Звуть кицю Булочка. Це імя їй дали,бо вона схожа на булочку з такими смачненькими щічками;)
Характер дуже лагідний і ніжний. Спокійна кішечка для добрих людей,без маленьких діток, бо вони можуть не розуміти як потрібно брати її на ручки.
Якщо ви піднесете свою щічку до неї, вона почне вас цілувати та облизувати.
У неї був забій хребта приблизно 5-6 місяців тому. Нещодавно у притулку довелось відрізати хвостик, залишився маленький шматочок. Є припущення, що над нею знущались попередні власники та якимось чином нашкодили.
Вона багато настраждалась, заслуговує на свою люблячу родину.
Булочка ходить, але поки що нечасто та може застрибувати та зістрибувати на низькі поверхні. Наприклад, підвіконня не може застрибнути. Лише якщо ви її самі посадите та будете знаходитись біля неї, вона із задоволенням подивиться на оточуючий світ. Потім так само зняти.
Дуже гарно грається із обгорткою від цукерки, наприклад. Маємо таке відео
З лоточком дружить чудово!
Приблизний вік Булочки від 2 до 3 років.
Зараз вона сподівається на теплоту і має надію на люблячу сімю
Не дайте її надії згаснути, бо це може статися, якщо її ніхто не візьме, а вона так чекає. Щиро сподіваємось, що її родина знайдеться і дасть їй друге, інше життя.
Оброблена та привита. Буде наданий ветеринарний паспорт де вказана інформація щодо вакцинації.
В нас також є киця, Булочку ображає, але ця досить спокійно на неї реагує. Мабуть, тому що звикла до котів у притулку. З іншими котиками нормально себе поводить, головне щоб вони не ображали.
З лоточком дружить чудово!
ПироженкА• 13 июня 2023
Автор, вкажіть же місто
Хай швидше знайдеться любляча родина для малишки)
Кофе в лобби• 13 июня 2023
Підтримаю тему. Нехай знайдеться родина для такої красуні розумахи. Видно що дуже розумна і пережила не мало. В самої кіт і кішка, самі прибилися. А ви напишіть яке місто.
Напланетянка
• 13 июня 2023
Ответ дляДжулияробертс
Яка красуня. А звідки ви?
В Києві знаходимось
Напланетянка
• 13 июня 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Гарних батьків кицюні
Дякуємо
Будемо продовжувати підтримувати її, рекламувати
Зайканалужайке• 13 июня 2023
Шансов что возьмут в семью как единственного кота очень мало.это разве что те у кого уже есть животные и они не боятся заботы за больным котиком
Напланетянка
• 13 июня 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Може і так
Джем Шакіри• 14 июня 2023
Лапочка
Пусть ей повезёт! Эх, если бы не моя бездомность и шестикотаж... Хорошая, внешне прям мой формат.