Напланетянка• 13 июня 2023
Післязавтра відвозимо кицю у притулок. Можливо, знайдеться тут добра душа?
Взяли у кицю на тимчасову перетримку для подльшого прилаштування. У четвер будемо відвозити назад, ніхто так і не подзвонив( Раптом тут вона знайде свою родину...
Звуть кицю Булочка. Це імя їй дали,бо вона схожа на булочку з такими смачненькими щічками;)
Характер дуже лагідний і ніжний. Спокійна кішечка для добрих людей,без маленьких діток, бо вони можуть не розуміти як потрібно брати її на ручки.
Якщо ви піднесете свою щічку до неї, вона почне вас цілувати та облизувати.
У неї був забій хребта приблизно 5-6 місяців тому. Нещодавно у притулку довелось відрізати хвостик, залишився маленький шматочок. Є припущення, що над нею знущались попередні власники та якимось чином нашкодили.
Вона багато настраждалась, заслуговує на свою люблячу родину.
Булочка ходить, але поки що нечасто та може застрибувати та зістрибувати на низькі поверхні. Наприклад, підвіконня не може застрибнути. Лише якщо ви її самі посадите та будете знаходитись біля неї, вона із задоволенням подивиться на оточуючий світ. Потім так само зняти.
Дуже гарно грається із обгорткою від цукерки, наприклад. Маємо таке відео
З лоточком дружить чудово!
Приблизний вік Булочки від 2 до 3 років.
Зараз вона сподівається на теплоту і має надію на люблячу сімю
Не дайте її надії згаснути, бо це може статися, якщо її ніхто не візьме, а вона так чекає. Щиро сподіваємось, що її родина знайдеться і дасть їй друге, інше життя.
Оброблена та привита. Буде наданий ветеринарний паспорт де вказана інформація щодо вакцинації.
В нас також є киця, Булочку ображає, але ця досить спокійно на неї реагує. Мабуть, тому що звикла до котів у притулку. З іншими котиками нормально себе поводить, головне щоб вони не ображали.
З лоточком дружить чудово!
Напланетянка
• 14 июня 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Автор, Ви б місто та контактний телефон чи електронну пошту написали, щоб люди змогли з Вами зв´язатись та репости зробити. Удачі кісонці:)
Київ
Ось посилання на обяву олх
Маю сечі• 14 июня 2023
Кицюня гарнюня.
Не уявляю, як у людини підіймається рука ображати беззахисну тварину.
Сподіваюсь Булочці пощастить й знайдеться любляча родина
Сундучок с каникулами• 14 июня 2023
Яка гарна Булочка😍 нехай скоріш знайдуться люблячі добрі ручки!!!
Напланетянка
• 14 июня 2023
Ответ дляМаю сечі
Кицюня гарнюня.
Підіймається( скоріш за все, її викинули з вікна
Вона ще досі не відійшла від того стресового життя, злякалась як я віник з совком несла, різких рухів боїться.
Хата на мати• 14 июня 2023
Пусть найдется кошечке семья.
Автор, а для чего берут из приюта на передержку? На какое время? Вы писали, что временно на передержке. Почему потом обратно в приют? Как это все происходит и для чего?
Напланетянка
• 14 июня 2023
Ответ дляillaria-k
Хорошоя киса). Бедняга, настрадалась.(
Вы ее на ФБ по группам размещали7
Конечно
Напланетянка
• 14 июня 2023
Ответ дляХата на мати
Пусть найдется кошечке семья.
Спасибо
Да, взяли ее, чтоб попробовать пристроить. Мы у них ранее брали маме кошечку+ несколько раз приезжали побыть с котиками, погладить их, витаминками покормить. Больше идея ребенка была поездить и побыть с ними там.
Наши знакомые в предпоследний раз когда мы приехали с ними, взяли котенка у них внепланово. У них еще два кота есть.
Поэтому они нас знают и мы договорились с ними на месяц, так как мы уезжаем в скором времени.
Хата на мати• 14 июня 2023
Ответ дляНапланетянка
Спасибо
Спасибо. Я поняла. Я думала на передержку отдают временно в том случае если в приюте мест нет, если приют переполнен, а животное нужно спасать, выбросить на улицу ведь нельзя. И вот тогда временно, на определенный срок отдают на передержку.
Лагшмивара• 14 июня 2023
Попросіть Олексія дати сторіс в інста. Можливо, він вам допоможе
Або Анна Куркуріна
FluffuRana• 14 июня 2023
Підтримаю тему. Нехай знайдеться любляча сім´я. Ви з такою любов´ю написали про Булочку 😍❤️ навіть, промайнула думка забрати, але своїх троє, всі врятовані з вулиці.
Скользкая• 14 июня 2023
Ответ дляНапланетянка
Конечно
Можете дать ссылку на ее пост, чтобы можно было перепостить.
Пукимончиг• 14 июня 2023
Ответ дляНапланетянка
Спасибо
Зачем вы это делаете, боже
Это огромный стресс для животного, когда его берут в семью на время, заботятся и снова в приют отдают.
Это очень жестоко, ощущаете себя спасателями, но делаете только хуже...
То же самое, что ребенка взять с детдома домой, а через месяц вернуть.
Знаете сколько времени они потом работают с психологами????
Залізний занавіс• 14 июня 2023
Пусть повезет, свою вторую кошку мы нашли именно здесь.
Надо попроситься разместить рекламу в семейных пекарнях)))) Кому булочку?