Напланетянка• 13 июня 2023
Післязавтра відвозимо кицю у притулок. Можливо, знайдеться тут добра душа?
Взяли у кицю на тимчасову перетримку для подльшого прилаштування. У четвер будемо відвозити назад, ніхто так і не подзвонив( Раптом тут вона знайде свою родину...
Звуть кицю Булочка. Це імя їй дали,бо вона схожа на булочку з такими смачненькими щічками;)
Характер дуже лагідний і ніжний. Спокійна кішечка для добрих людей,без маленьких діток, бо вони можуть не розуміти як потрібно брати її на ручки.
Якщо ви піднесете свою щічку до неї, вона почне вас цілувати та облизувати.
У неї був забій хребта приблизно 5-6 місяців тому. Нещодавно у притулку довелось відрізати хвостик, залишився маленький шматочок. Є припущення, що над нею знущались попередні власники та якимось чином нашкодили.
Вона багато настраждалась, заслуговує на свою люблячу родину.
Булочка ходить, але поки що нечасто та може застрибувати та зістрибувати на низькі поверхні. Наприклад, підвіконня не може застрибнути. Лише якщо ви її самі посадите та будете знаходитись біля неї, вона із задоволенням подивиться на оточуючий світ. Потім так само зняти.
Дуже гарно грається із обгорткою від цукерки, наприклад. Маємо таке відео
З лоточком дружить чудово!
Приблизний вік Булочки від 2 до 3 років.
Зараз вона сподівається на теплоту і має надію на люблячу сімю
Не дайте її надії згаснути, бо це може статися, якщо її ніхто не візьме, а вона так чекає. Щиро сподіваємось, що її родина знайдеться і дасть їй друге, інше життя.
Оброблена та привита. Буде наданий ветеринарний паспорт де вказана інформація щодо вакцинації.
В нас також є киця, Булочку ображає, але ця досить спокійно на неї реагує. Мабуть, тому що звикла до котів у притулку. З іншими котиками нормально себе поводить, головне щоб вони не ображали.
З лоточком дружить чудово!
Я Вас не боюся• 14 июня 2023
Ответ дляПукимончиг
Зачем вы это делаете, боже
Это огромный стресс для животного, когда его берут в семью на время, заботятся и снова в приют отдают.
Это очень жестоко, ощущаете себя спасателями, но делаете только хуже...
То же самое, что ребенка взять с детдома домой, а через месяц вернуть.
Знаете сколько времени они потом работают с психологами????
Те же самые мысли, котик привык только к дому и его снова в приют, для кошек огромный стресс смена обстановки, они привыкают к стенам, а не к людям, бедное животное , столько страданий, смотрит с фото и не подозревает, что добрые люди через пару дней ее снова в приют отнесут, как-то бесчеловечно....
natali6141• 14 июня 2023
Автор, а може дійсно, не віддавайте. Вона ж думає, що вже дома, і нарешті їй пощастило. Це для неї такий стрес буде розставання з вашою сім´єю. Дуже шкода кицьку, може залишите?
Поросенка• 14 июня 2023
Дуже прикро що люди не хочуть приютити тварину з притулку, а за породистих готові платити гроші.
А потім ображаються коли їх самих обирають по красі чи молодості. Типу «головне ж душа». А самі що? Чому за породистими черга стоїть? А цими заповнені притулки?
У мене 4 безпородні коти і собака.
Я просто не маю куди вже взяти(
Бажаю люблячу родину Булочці❤️
У мене 4 безпородні коти і собака.
Я просто не маю куди вже взяти(
Бажаю люблячу родину Булочці❤️
Напланетянка
• 14 июня 2023
Ответ дляnatali6141
Ні, собі ми не залишимо.
Допомагати будемо, але лише з прилаштуванням.
Тут такі розумні, ’о Боже кричать, як назад’? Чи вважають, що ми не думали про це і дуже легко це все далось. Я говорила з волонтерами, що як же назад потім якщо що...
вони сказали в будь-якому випадку це краще ніж в притулку, хоч на якийсь час,бо вона зможе потренуватись походити, що в притулку в клітці важче зробити.
Напланетянка
• 14 июня 2023
Ответ дляПоросенка
У мене 4 безпородні коти і собака.
Я просто не маю куди вже взяти(
Бажаю люблячу родину Булочці❤️
У мене 4 безпородні коти і собака.
Я просто не маю куди вже взяти(
Бажаю люблячу родину Булочці❤️
Це все так))
Напланетянка
• 14 июня 2023
Ответ дляПукимончиг
Зачем вы это делаете, боже
вважаєте, що ми не думали про це і дуже легко це все далось?! Я говорила з волонтерами, що як же назад потім якщо що...
вони сказали в будь-якому випадку це краще ніж в притулку, хоч на якийсь час,бо вона зможе потренуватись ходити, що в притулку в клітці важче зробити.
Напланетянка
• 14 июня 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Писала вище, що це краще ніж в притулку, як сказали волонтери, вона тренувалась ходити.
Як везли та привезли сюди, то абсолютно ніякого стресу не було, відразу поїла і лягла, таке відчуття наче вона тут постійно жила.
Є кішки, які стресують при переїздах, наша наприклад, може довго не їсти, а у цієї миттєва адаптація.
Напланетянка
• 14 июня 2023
Ответ дляХата на мати
Спасибо. Я поняла. Я думала на передержку отдают временно в том случае если в приюте мест нет, если приют переполнен, а животное нужно спасать, выбросить на улицу ведь нельзя. И вот тогда временно, на определенный срок отдают на передержку.
Ні, будь-хто жете взяти тваринку так само з прилаштування, зробити фото її, виставити скрізь. Але під контролем волонтерів, бо люди різні є, на жаль.
Напланетянка
• 14 июня 2023
Ответ дляХата на мати
Взявши когось до себе, звісно, навіть тимчасово ви теж допомагаєте тим, що розвантажується притулок, в них там дуже багато роботи, а вони тим часом можуть взяти когось іншого допомогти поки тваринка знаходиться у вас.
natali6141• 14 июня 2023
Ответ дляНапланетянка
Ні, собі ми не залишимо.
Бажаю, щоб кицьку знайшли люблячі люди. Така гарненька. Добре, що Ви допомагаєте
Ms. Любмая жена• 14 июня 2023
Надеюсь, клшенька найдёт свой дом и любящих людей, она такая милая ❤️
Напланетянка
• 14 июня 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Такая ряха, как у котов прям.
О да, вона не худенька
і апетит гарний
Напланетянка
• 14 июня 2023
Ответ дляnatali6141
Дякую
Напланетянка
• 14 июня 2023
Ответ дляЛагшмивара
Попросіть Олексія дати сторіс в інста. Можливо, він вам допоможе
Або Анна Куркуріна
Дуже дякую за підказку!
Її виставляла в інсті знайома в якої 3 тис підписників
Треба самій ще в тій інсті зареєструватись, мене там нема(
Напланетянка
• 14 июня 2023
Ответ дляLyucia2
Якось прилаштовують тварин в Германію, але я не цікавилась, як саме. Знайдіть на фейсбуці Анну Горбенко, ветлікар, вона супроводжувала туди собаку не так давно, можливо зможе допомогти. Киці люблячу сімью!
Дякую
Напланетянка
• 14 июня 2023
Ответ дляСкользкая
Можете дать ссылку на ее пост, чтобы можно было перепостить.
Не знаю чи вірно скопіювала
Напланетянка
• 14 июня 2023
Ответ дляСкользкая
дякую
Ответ дляНапланетянка
Не знаю чи вірно скопіювала
В публікації немає ні номеру телефону, ні назви міста. Такий пост в пустоту, нажаль. Виправте, будь ласка. Не в коментарі десь має бути місто і номер телефону, а в самому пості, бо потенційні ручки коментар можуть не прочитати.
Поліпривіт всім• 14 июня 2023
Ещё попробуйте в ваше местной группе вашего города в инстаграмм дать объявление, это вроде бесплатно, так иногда пристраивают...
Напланетянка
• 14 июня 2023
Ответ дляLyucia2
Виправила, сенькс
Добрый Йиннот• 14 июня 2023
Для підтримки теми, зараз не можу запросити кицюньку до себе :((
Вже добу думала про цю прекрасну дивовижну кицю.
Кітуня, кітусик, муркотичок - вона з мудрим поглядом і чарівними цілющими щічками.
Люба авторко, якщо знайдеться господар, напишіть, будь ласка.
Подумки цьомкаю в лоба і кітусю, і гіпотетичну святу людину, яка подарує пухким хутряним щічкам свою любов.
Напланетянка
• 14 июня 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Вам потрібно описи десь писати
Добрый Йиннот• 15 июня 2023
Ответ дляНапланетянка
Вам потрібно описи десь писати
Дякую. Неможливо передати прекрасність прекрасної кітуньки.
Напланетянка
• 15 июня 2023
Якби, хоча б, хтось далі взяв її на перетримку з прилаштуванням, в неї вже було б більше шансів...