Маю натхнення• 14 июня 2023

Капли полиомелит, вакцинация

Добрый день
Кто недавно детям капал эти капли в поликлинике, как перенесли? Производство Индия.
Дівчина Бобула• 14 июня 2023
Можно я в дусі порадниць відповім, тут так люблять робити))) Я не капаю це дітям.лише полі вакцина з цим компонентом, нежива.

Инстагра_мерша• 14 июня 2023
если у ребенка уже есть минимум 2 вакцинации от полиомиелита, то ничего страшного не должно бьіть 99,9%.
автор Маю натхнення • 14 июня 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Есть одна вакцина, в 6 лет пропустили, сейчас нужно делать.
-Ань-• 14 июня 2023
В оральній вакцині живий вірус поліомієліту. Одна з побічок - вакциноасаційований паралітичний поліомієліт.
У так як в Україні вже багато десятиліть нема дикого поліомієліту, тільки вакциноасоційований іноді буває у любителів щеплень, то найкраший спосіб захистити свою дитину від поліомієліту - прослідкувати щоб дитині не зробили щеплення вакциною з живим вірусом поліомієліта.
миссАрфография• 14 июня 2023
Я обом дітям живу вакцину не дозволяла, надто ризиковано. У мого брата є друг, який з дитинства кульгає церез цю вакцину. В усьому цивілізованому світі вона заборонена, використовують інактивовану. Так що я тільки за неї.
Жена сантехника• 14 июня 2023
Ответ дляМаю натхнення
Краще уколоти.
Инстагра_мерша• 14 июня 2023
Ответ дляМаю натхнення
первьіе минимум две вакцинации от полиомиелита должньі только инактивированной вакциной делаться.
Если у вас только одна прививка от полио, то капли пить нельзя, в каплях - живой вирус.
В вашем случае - укол с инактивированной вакциной.

-Ань-• 14 июня 2023
Ответ дляМаю натхнення
Точно нужно? Може не нужно? По українському календарю хоча б перші 2 вакцинації роблять інактивованою вакциною (укол), щоб зменшити ризик захворіти поліомієлітом від живої вакцини (краплі).
Вам слід знайти і вивчити інформацію про щеплення, поки лікарі не угробили вашу дитину.
І враховувати, що коли по всій Україні відключали світло, то вакцини зберігались у відключених холодильниках. Про холодовий ланцюг щось знаєте?
Вареничніца• 14 июня 2023
Ответ дляЖена сантехника
Краще уколоти.
Я- дура, боялась правця і дифтерії. Вколола тетраксим ( не в Україні).
До дупи, перепрошую. Дитина 3 місяці ногу тягнула, не могла нормально на неї стати, хоть сама прививка в руку. Таке подібне, як втрата чутливості була .
Лікарю, як завжди, начхати, вакцина ні при чому.
Ще й на наступні ревакцинації намовляв.
Уявляю, які побічки від капель. Якщо їх у всьому світі заборонили, а утилізують на українських дітях.
Жена сантехника• 14 июня 2023
Ответ дляВареничніца
Ще й на наступні ревакцинації намовляв.
Логічно, у лікаря план.
Мого лікар направляла на АКДС, хоча у виписках з реанімації і лікарні було вказано, що щеплення робити не можна. Діагноз лікар знала.
Добре, що я уважно прочитала виписки і інструкції до вакцини.
А зараз інструкції з вільного доступу прибрали.
Я писала відмову.
-Ань-• 14 июня 2023
Вакцинатори у своїй пропаганді розділились. Одні розказують, що жива поліовакцина небезпечна, тому що містить живі віруси поліомієліту, тому краще всі дози колоти інактивовану вакцину.
А інші розказують, що інактивована вакцина слабо захищає, тому перші 2 дози колоти інактивовану вакцину, а всі наступні дози капати живу поліовакцину.

Найкращий варіант, на мою думку, повністю відмовитись від всіх вакцин.
В Таджикістані в 2010 році була епідемія поліомієліту серед посністю щепленого населення. У жодного захворівшого не було статусу нещеплений.
Тишком нишком• 14 июня 2023
Ни капала ни разу капли, все вакцины от полиомиелита колола неживой вакциной.
Фиктивная• 14 июня 2023
Вот вчера, абсолютно нормально. Капли хорошо переносятся обычно.
Замулена ріка• 14 июня 2023
Ответ для-Ань-
Вакциноасоційований частіше буває якраз не у любителів щеплень. Вірус відновлює вірулентність через кілька пасажів через живі організми.
-Ань-• 14 июня 2023
Ответ дляВареничніца
Ще й на наступні ревакцинації намовляв.
ВОЗ призывает к принятию неотложных мер для снижения вреда, наносимого пациентам при оказании медицинской помощи:
https://www.who.int/ru/news-room/detail/13-09-2019...
Ссилка на офіційний сайт ВОЗ.
-Ань-• 14 июня 2023
Ответ дляЖена сантехника
Логічно, у лікаря план.
Я писала відмову.
Ссилка на офіційний сайт ВОЗ.