Плекаю думи• 14 июня 2023

Чи поїхали б самі з дитиною 4 роки в Турцію?

Виліт з Кишенева. В Кишенев добиратися потягом з Києва. Чи ризикнули б поїхати самі з дитиною 4 роки? Немає компанії, а дитя дуже проситься на море.
Результат:
вже голосів: 84
49 (58.33%) Поїхала б
27 (32.14%) Не поїхала
8 (9.52%) Результати
kristi_ana• 14 июня 2023
Ответ дляПлекаю думи
Ну щось дорожче бюджет не потягне
Скільки обходиться з дорогою до Кишинева? Подивилася білети туди дорожче, ніж їхати з Польщі.
Значит надо• 14 июня 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Прям в 4 роки вже так дууже проситься
А на Мальдіви ще не проситься?)
Ви на море хочете чи ні? Тільки через дитину?
Турція теж вибір дитини?
І готель сама обирає)
По темі - поїхала би, чому ні)
Я не чарівниця вам• 14 июня 2023
Ответ дляПлекаю думи
Ви з Києва?
Так
автор Плекаю думи • 14 июня 2023
Ответ дляЩаслива Я
Каждый год в этих турецких отелях одно и тоже-ротовирус, коксаки и куча другой хреноты. А в этом году там еще и засилие вонючих, немытых рашистов из тьму-таракани. Полететь хз куда и просидеть с болезнями все время-сомнительное удовольствие.
Вже була з дитиною в 2 роки в Туреччині, жодної інфекції
Едимнаморе• 14 июня 2023
Я бы поехала.
Для меня ад от 0 и пока в коляске. В плане, что физически тяжело одной с чемоданом, коляской и тд. А когда уже сам бегает и 4-5 лет ребенку,то уже можно ехать. Такого ребенка в дороге легче развлечь, планшет дать или телефон, ну и это понимающий уже ребенок.
Сижу_и_плачу• 14 июня 2023
Ще 20 років тому літала сама з одним , потім вагітна і з одним. Потім з двома , в олл інкл, але то було з Борисполя , чоловік завіз і зустрів, з одного року

Зараз би полетіла якщо і з Варшави навіть
Я з дітьми весь Київ каляскою обходила об’їздила в молодості )
Зараз вже онуків чекаю , буду з ними літати всюди їздити
автор Плекаю думи • 14 июня 2023
Ответ дляНеГолосую
ой я прям вижу, как 4-летний ребенок аж просится на море... я б со своим поехала, он был тихий-мирный в таком возрасте. Единственное - это б очень пристально изучила еду в отеле заранее, потому что у меня ооооочень переборчивый в еде ребенок, особенно был в 4 года
Так, проситься і питає коли ми поїдемо на море. Тому що вона вже там була, знає що це таке
автор Плекаю думи • 14 июня 2023
Ответ дляСижу_и_плачу

А я живу в Борисполі) тому раніше взагалі було зручно в плані поїздок, аеропорт під боком
Сижу_и_плачу• 14 июня 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Я бы поехала.
Мені навпаки , поки новонароджені і спали днями , то і корабликом по Дніпру , і фунікулер , і до бабусі в Донецьк потягом, і купатись на Осокорки , і в музеї і в парки , де я лише не ходила зткалчскою в перший рік життя
Сижу_и_плачу• 14 июня 2023
Ответ дляПлекаю думи
Їдьте
Життя одне
Мені 47, але як добре
Що я всюди літала їздила , і в санаторії Крим весь ЮБК по 30 днів з дітьми відпочивала , прекрасне життя і чоловік золотий в мене )))
Сижу_и_плачу• 14 июня 2023
Ответ дляКидстаффовка
Я бы не справилась одна в Турции с 4-летним ребенком
А шо там справляться
В дитячий клуб відвела двох , сама в турецьку баню пішла
Екскурсії цікаві всюди
Піратський корабель , харчування весь день , розваги аніматори також, це не затока і Коблево
magistralchimik• 14 июня 2023
Ни за что
Отдельно еду на море сама
А потом беру ребёнка и маму, тоже едем на море.
Сижу_и_плачу• 14 июня 2023
Ответ дляЩаслива Я
Літала ще в 2003 році і потім до ковідна щороку - що таке ротовірус не знаю і досі
Завжди діти здорові

Психосоматика і внутрішній світ мами - то і є здоров’я дітей
Едимнаморе• 14 июня 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Ви без чоловіка всюди їздили? Я одна їздила в Польщу на початку війни. Дитина 5-міс на руках, на плечах рюкзак, в руках сумка з речами, пакет , ще в теплому одязі. Руки відвалювалася, особливо коли доїхали до Хельму ,а там пересадка. Бігаєш по вокзалу , потім кілька разів всіх гоняли піднятися до потягів, потім спуститись в знову піднятись. Я рук не відчувала, дуже боліли 10 +кг тягати і ще речі.Ті підгузки, суміші, термоси, як вспомню..
Це якщо з чоловіком з коляскою пройтись, то Да классно. А самій їхати з такою дитиною Бог знає куди , це ад
Кубик Рубика• 14 июня 2023
Я так, на Егейщину кудись
автор Плекаю думи • 14 июня 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Їдьте
Життя одне
Мені 47, але як добре
А я в Криму ніколи не була
Сижу_и_плачу• 14 июня 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Ну це важка поїздка у вас була , погодьтесь
Я їздила потягом з малою сама з місяця до бабусі в Донецьк
Літала сама вже в рік
Потім вагіинасбула другим і літала з малою
Але є то інші поїздки
В Бориспіль чоловік привіз , три год льоту і в раю, зустрічають везуть до готелю годують прибирають
Щаслива Я• 14 июня 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
А шо там справляться
Екскурсії цікаві всюди
та да
харчування весь день
автор Плекаю думи • 14 июня 2023
Ответ дляКубик Рубика
Я так, на Егейщину кудись
Планую на середземне
Сижу_и_плачу• 14 июня 2023
Ответ дляПлекаю думи
А я в Криму ніколи не була
Нам ще пощастило
Я путівки брала за копійки на 30 днів ялта гаспра сімеіз в санаторії
Діти мої травень весресень ніколи в школі не вчилися - бо санаторії місяць в Криму
Прекрасне життя проживали 🙏
Смайлик• 14 июня 2023
Залежить від дитини, вона зможе вас почекати поки ви пішли у туалет, буде йти біля вас поки ви несете ввлізи чи носитиметься по всьому аеропорту.
У мене манія, як щось станеться а ми в чужій країні. Але, я б рекомендувала їхати. Люди і в корону їздили, і як виявилося правильно робили бо тепер нам це малодоступно. Життя занадто цінне щоб відкладати його на потім.
Едимнаморе• 14 июня 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Літала сама вже в рік
Але є то інші поїздки
Літаком звичайно класно, потягом теж непогано, якщо посадять/зустрінуть, а не все сама)
Моя в потязі багато спала , а в електричці істерика години 2 була🤪
Сижу_и_плачу• 14 июня 2023
Ответ дляСмайлик
Ооо це ми
і в корону літали в Марса алам
Купували сертифікати
Було діло )
Згадалось )
автор Плекаю думи • 14 июня 2023
Ответ дляСмайлик
Слухається
Кидстаффовка• 14 июня 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
А шо там справляться
Екскурсії цікаві всюди
Да даже перелет с ребенком на самолете для меня был бы целой проблемой
whenallissaidanddone• 14 июня 2023
Зависит же еще очень многое от ребенка! , с моей бы не поехала. У меня дочь 3,9 очень своенравная, непослушная и гиперактивная. Дольше 30 сек на одном месте не сидит. Потому я ни за что бы не поехала. Это не отдых был бы. Сплошное гавканье, крики и слезы...в поезде и самолете вообще был бы треш.
whenallissaidanddone• 14 июня 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Завжди діти здорові

Ага, ротавирус мамину психосоматику испугается...
Сижу_и_плачу• 14 июня 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Чесно
Мої діти ніколи таким не хворіли
Ларвнгмт бронхіт запалення було в 2-3 роки, ще вітрянка
Все
Слава богу
Ро30BbIu_CJIoHuK• 14 июня 2023
Ответ дляКидстаффовка
Дома вы тоже одна с ребёнком не справляетесь?
Кидстаффовка• 14 июня 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Да, не справлялась