Плекаю думи• 14 июня 2023
Чи поїхали б самі з дитиною 4 роки в Турцію?
Виліт з Кишенева. В Кишенев добиратися потягом з Києва. Чи ризикнули б поїхати самі з дитиною 4 роки? Немає компанії, а дитя дуже проситься на море.
Результат:
вже голосів:
49 (58.33%)
Поїхала б
27 (32.14%)
Не поїхала
8 (9.52%)
Результати
Ро30BbIu_CJIoHuK• 14 июня 2023
Ответ дляСмайлик
Залежить від дитини, вона зможе вас почекати поки ви пішли у туалет, буде йти біля вас поки ви несете ввлізи чи носитиметься по всьому аеропорту.
У мене манія, як щось станеться а ми в чужій країні. Але, я б рекомендувала їхати. Люди і в корону їздили, і як виявилося правильно робили бо тепер нам це малодоступно. Життя занадто цінне щоб відкладати його на потім.
Вот я так: и сама с четырехлеткой, и всей семьёй в корону).
Ни разу не пожалела.
Кидстаффовка• 14 июня 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ну тогда понятно
Когда моей дочке было 4 года, я ездила с ней только в пределах области (пригородный автобус+электричка). Ездила я с ней в гости к своей тете, живущей в столице (а я тогда жила в области). Да и то беспокоилась, чтобы по дороге ничего не случилось
Без Баяна• 14 июня 2023
Ответ дляПлекаю думи
Мати) Просто в Кишеневі ще не разу не була
Та это ж не иран
Бандитка Сью• 14 июня 2023
Я б поїхала. Вперше полетіли, коли сину було 4, а доньці 8 місяців. Потім щороку, останні чотири роки літала сама з ними. Зараз теж на морі.