Лялька в колисці• 14 июня 2023

Нужны ли шапочки а Купальни Термальных вод в Сечени в Будапеште?

Сейчас пускают без шапочек или они обязательные?
lyuba81• 14 июня 2023
Минулого року були без. Та киньте одноразові в сумку, вони місце не займають.
автор Лялька в колисці • 14 июня 2023
Ответ дляlyuba81
Можна с одноразовыми?
вре_Динка• 14 июня 2023
В минулому році були без шапочок
Краще йдіть не в сечені.
автор Лялька в колисці • 14 июня 2023
Ответ длявре_Динка
В минулому році були без шапочок
Краще йдіть не в сечені.
Чому? Куди порекомендуєте?
вре_Динка• 14 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Чому? Куди порекомендуєте?
Купальні Геллерт
Сечені занадто совдепом попахують
lyuba81• 14 июня 2023
Там хлорка очі виїдає, і не лише в Сечені, ми ще в якійсь були, назви не пам´ятаю, то в колеги алергія аж стала. Наші термали кращі. Як на мене, то краще просто погуляти по Будапешту, ніж дихати тією хлоркою.
Цветов Мне срочно• 14 июня 2023
в купальнях-нет, в бассейне-да
Инстагра_мерша• 14 июня 2023
можно шапочки для душа взять, если не будут пускать. Но когда мы там были, то можно было без шапочек
Куколка-мяуколка• 14 июня 2023
Минулого року ніде не вимагали, ані в купальнях, ані в басейні