ПочтальЁнша• 14 июня 2023
Укрпошта, ситуація з оплатою доставки, глюк?
Добрий день, отримувала сьогодні посилку на укрпошті. Посилка оплачена, доставка ні. Забираючи посилку запитала про оплату доставки, на що співробітник сказав - не потрібно, оплачено. Я здивувалась, взяла посилку і поїхала. Вдома уже глянула в фото накладної, яку продавець скинув, там вказано - оплачує доставку одержувач, і сума за доставку. Як таке може бути? Якщо це помилка оператора, то з нього вирахують з зп? Я ще можу на пошті оплатити доставку?
Квітка Миру• 14 июня 2023
У меня было такое. Правда на посылке были не все данные или что-то указано не правильно и оператор сказал не оплачивать доставку. Посылка была от знакомой. Я так понимаю она по базе не прошла как то