Апрель Ивановна• Изменено вчера в 20:18
Правильно ли учитель оценила домашнюю работу 4 класс
Ребенка знизили оценку до среднего уровня. Задача решена правильно, нет самого,,вираза,, т.е. математического решения задачи в одну строчку. И 4 из 6 примеров тоже решены правильно.
Чем вообще предусмотрено написание этого ,,вираза,,в 4 кл и можно ли за это снимать оценку? Я так понимаю, это личное требование учителя.
Старший ребенок учился, учитель был опытный, профессиональный, никогда не требовала ,,вираза,, после задачи.
К оцениванию относилась лояльнее.
Сама вумна тутички• вчера в 20:44
Ответ дляАпрель Ивановна
Не люблю разборки, просто вижу систему в занижении оценок. Хотела найти протоколы, рекомендации, которыми руководствуется учитель
Ой, в нуш це темний-темний ліс ...
Мочалкин блюз• вчера в 20:45
Ответ дляСама вумна тутички
Вілсутність підкреслення між рівнянням і перевіркою це вже реальні придирки.
Але в старпості відсутній обов´язковий пункт ходу рішення задачі.
не придирки, а придурки)
Маю декілька думок• вчера в 20:46
Ответ дляСама вумна тутички
Мало бути написано: 150÷3÷2×4=100
Так она бы написала, а почему все вместе и что значат эти цифры вообще? Хорошо бы задание прочитать. Вверху писали, что типа никак уравнение записано...
Я вся ваша• вчера в 20:48
Ответ дляСама вумна тутички
Я не вчитель і я не оцінюю. Але оцей вираз в кінці, коли дитина робить загальний підсумок ходу рішення - класна і потрібна штука.
А як Ви до схем відноситесь?
2 клас, вчитель помішана на схемах до задач, ті діти вимальовують ті схеми, а вони все одно не такі, вона на жопу падає верещить. Я взагалі не розумію навіщо вони потрібні, все намагаюсь заспокоїти сина, бо він чортів відхвачує, що вони не вірно намальовані. Рішення є, відповідь вірна, чого вона верещить?
Автор вибачайте, що своє тягну, але вже нема сил з ними
Сама вумна тутички• вчера в 20:48
Ответ дляМаю декілька думок
Про рівняння - це інша історія.
Там на фото видно класну роботу перед домашньою, як робили в класі, так треба робити і вдома.
Апрель Ивановна
• вчера в 20:49
Ответ дляСама вумна тутички
Мало бути написано: 150÷3÷2×4=100
Да, она забыла его написать.
Но задание сделала верно.
Апрель Ивановна
• вчера в 20:50
Ответ дляСама вумна тутички
До речі автор, оцінка за домашку в нуш виставляється, але в підсумковій не враховується.
Зрозуміла, дякую.
Хотілося впевнитися, що це справді заниження
Апрель Ивановна
• вчера в 20:51
Ответ дляСама вумна тутички
Нам теж так казали, що це допоможе у середній школі. Але із зниженням за це в 4 кл не згодна
Сама вумна тутички• вчера в 20:53
Ответ дляЯ вся ваша
А як Ви до схем відноситесь?
Я нових схем не бачила, не знаю, чи вони відрізняються від старих, але старі схеми потім і для задач з рівняннями теж класно використовуються. Бо не повірите, деякі діти без схеми не розуміють, що якщо а більше b на 2, то b менше а на 2. А на схемі наочно видно. І ще для задач на рух схеми потрібні, щоб розуміти, додавати чи віднімати швидкості і з якого моменту.
Головне це не перетворювати не фетиш, що нерівно чи не тим кольором стрілочки поставлені.
Сама вумна тутички• вчера в 20:58
Ответ дляАпрель Ивановна
Да, она забыла его написать.
Но задание сделала верно.
Так. І якби це було нмт, підсумок навчання 11 років, їй би був + 1 бал :) але це нуш, де міліон груп результатів і початкова школа, де дитина вчиться вчитися, напрацьовується навичка систематичності і поступовості, працювати за наперед визначеною структурою. Є певні етапи рішення задачі, вони всі важливі, не варто їх пропускати.
Чисто емоційно я вас розумію. Я не хочу доводити, що вчителька права, бо в її правоті я сумніваюся. Але і писати, що вираз в кінці задачі - непотрібна маячня, я не буду, бо так не думаю.
Коварная Зая• вчера в 21:12
Автор, а чому ваш вчитель взагалі виставляє рівні за роботи? Це так постійно впродовж року? Вона не має права застосовувати рівневе оцінювання за будь-які роботи, не тільки поточні, а і діагностувальні. Рівні виставляють тільки в кінці 3 і 4 класів. І навіть якщо вана скаже, що це рішення прийняте педрадою, то це заборонено і неправомірне. Протягом навчального року в 1-4 класах оцінювання тільке формувальне.
Ось, що каже закон: один із
найважливіших документ, яким ми і далі будемо користуватися у 2025-2026 н.р. - Наказ №813 від 13.07.2021 року!
У цьому Наказі чітко прописано, що у початковій школі є два види оцінювання ФОРМУВАЛЬНЕ - ДЛЯ навчання і РІЧНЕ ( ПІДСУМКОВЕ ) - ДЛЯ РЕЗУЛЬТАТІВ навчання.
ФОРМУВАЛЬНЕ ОЦІНЮВАННЯ РІВНІВ НЕ МАЄ!
У кінці навчального року учням 1-2 класів для ХАРАКТЕРИСТИКИ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ використовуємо ВЕРБАЛЬНЕ оцінювання.
І у кінці навчального року учням 3 -4 класів ХАРАКТЕРИСТИКУ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ визначаємо РІВНЕВИМ ОЦІНЮВАННЯМ ( В,Д,С,П)
Прийняте вами на серпневій нараді РІВНЕВЕ оцінювання для учнів 3-4 класів НЕ означає ставити рівні впродовж року! Це означає вивести РІВНІ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ з галузей по кожному очікуваному результату окремо ЛИШЕ В КІНЦІ навчального року - ПІДСУМКОВЕ ( РІЧНЕ) ОЦІНЮВАННЯ.
Ми НЕ можемо ставити рівні у 3-4 класах впродовж року, бо ФОРМУВАЛЬНЕ ОЦІНЮВАННЯ РІВНІВ не має.
Ми - ФОРМУЄМО очікувані результати впродовж року!
А РІВЕНЬ - ФІКСУЄ СФОРМОВАНІ очікувані результати у кінці навчального року!
А вчитель початкових класів.
Ось, що каже закон: один із
ФОРМУВАЛЬНЕ ОЦІНЮВАННЯ РІВНІВ НЕ МАЄ!
А вчитель початкових класів.
Коварная Зая• вчера в 21:18
Тобто, простими словами, на всіх видах робіт, включно перевірочні, вчитель може тільки вказувати, що треба повторити правило, звернути увагу на щось, повторити таблицю множення , тощо, і словесна оцінка типу ’ти постарався’, ’можеш краще’
Тишком_нишком• вчера в 21:21
У вашої дитини почерк супер! По темі - не парьтеся, старша школа попереду, яка різниця що там тулить вчителька у 4кл? Якщо що- то в мене двое, менший у 4кл
Бойцовская• вчера в 22:48
У вашої дитини гарний почерк. І я теж вважаю, що вчителька занижує оцінку…Моя молодша донька теж в 4 класі.