Щедрик• 14 июня 2023
Що обрати ТАС чи ПУМБ для обслуговування юр.особи
Дівчата, може хто стикався. В якому з банків краще обслуговуватись. Які взагалі відгуки про їх роботу. Як працює онлайн платформа? Наскільки зручно в порівнянні з Приватом.
Директор призначив ТАС та ПУМБ на вибір🤪
Карамбулкул• 14 июня 2023
Тільки не приват банк бо задовбають пропозиціями нових послуг та карток.
Мальдивирую• 14 июня 2023
С ТАС ушли месяц назад, невозможно работать, у меня такое чувство, что они не нацелены на юрлица, любой вопрос решить с ними-пол дня впустую.
Кастрюлька• 14 июня 2023
Ответ дляМальдивирую
ПУМБ