ВундерКИНГ• 14 июня 2023
Шизотиповий розлад у підлітка. Хтось стикався?
Цікавить не лікування - це справа лікаря. А ваш досвід. Як склалось майбутнє дитини?
Я таке знаю• 14 июня 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Лікар сказав, що ще зарано для бредових ідей та психотичних епізодів. Це з віком і більшою свободою з´явиться
Автор, а який вік?
Я таке знаю• 14 июня 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Бажаю щоб все минулося!
Психотичні епізоди можуть бути і раніше. Бо є дитяча шизофренія, психози є і раніше.
Ви питали про симптоми, про те що я чула, уявляє себе котиком, їсть з мисочки з підлоги, носить котячі вушка.
Не виходить через двері, передавали тільки через вікно в хаті.
Не виходить на вулицю, коли на небі хмари. Боїться хмар.
Це все різні діти.