Ms. Iphone• 1 час назад
А вам ШІ генерує картинки сам?
Без вашого запиту? І не тоді, коли хоче намалювати схему, щоб щось пояснити? А просто як відповідь на ваше питання? Типу з власної ініціативи?
Тро Нью-Йорку• 1 час назад
Так, інколи він без запиту ілюструє свої відповіді. В ліміти це здається не входить, тобто я можу потім генерувати свої картинки
Ms. Iphone
• 1 час назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
У вас теж платна версія? Це саме як додаткова ілюстрація чи картинка замість відповіді?
На циголках• 1 час назад
Ответ дляКарамелька
Тут что уже не осталось людей, которые и не пользуются?
Я.
задумчивая мордочка• 1 час назад
Чат gpt ни разу, а вот gemini иногда выдает рисунки, как правило, когда речь идет о проблемах со здоровьем. Когда общаюсь по бытовым вопросам или использую как психолога - ни разу не выдал картинку.
Тро Нью-Йорку• 1 час назад
Ответ дляMs. Iphone
Додатково, текст теж є
Ms. Iphone
• 1 час назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Талантливо иллюстрирует.
Це ви його попросили, чи він сам ініціював таку генерацію?)
Ms. Iphone
• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Да
Вас це здивувало? Генерація зображень все-таки затратний процес. А коли модель просто генерує, бо хоче: без запиту, без мети пояснити щось через картинку, а просто як факт, бо «захотіла» - це дивно)
Ms. Iphone
• 1 час назад
Ответ дляПоследний вагон
Генерує, я виправляю, щоб писав словами.
А що саме він вам генерував?)