Голена блондинка• 14 июня 2023
Парфюм Billie Eilish хто має такий
По опису мені підходить.
А що Ви скажете, подобається, стійкий? Чи таке собі, не варто?
Околовита• 14 июня 2023
Моя дитина такий любить, просила на новий рік.
Аромат гурманський, ванільний, солодкий, досить настирний. З одної компашки з Опіумами. Типово зимовий, зараз би був занадто.
Парфум не складний, парфманіякам там шукати нічого, а от для дівчат молодих - прикольна цукерочка, не тошнотна, стійка, приваблива.
Голена блондинка
• 15 июня 2023
Ответ дляОколовита
О, дякую)
Приблизно таке і читала)
Голена блондинка
• 15 июня 2023
Ответ дляРання пташка
Цей флакон - її великі груди?
Мабуть так)