Олена Oza• 14 июня 2023

Акулу, яка схавала російського говно-туриста в Хургаді, муміфікують

АКУЛУ, ЯКА ВБИЛА РОСІЯНИНА, ЯКИЙ НАСМІХАВСЯ З УКРАЇНЦІВ, ВИСТАВЛЯТЬ В ЄГИПЕТСЬКОМУ МУЗЕЇ.

Акулу, яка схавала російського говно-туриста в Хургаді, муміфікують та виставлять у музеї. З її шлунка витягли голову, руки та груди загиблого 23-річного ватника Володимира Попова. Інші фрагменти тіла було знайдено у морі

Хижу рибу забрали у рибалок, які забили її до смерті. Тепер ухвалено рішення виставити мумію рибки у морському музеї Хургади. Місцева влада запевняє, що це був єдиний зафіксований випадок нападу акули на туриста в країні цього року."Що, українці, купаєтеся?": у мережі обговорюють відео росіянина, який глузував з українців незадовго до його смерті, в якому він їдко коментує лиха українців після підриву Каховської ГЕС.
Klodia• 14 июня 2023
И к гос награде представят, ага. И кононизируют.
Марго 152• 14 июня 2023
Не будьте як росіяни, не поширюйте шлак
Натусик Я• 14 июня 2023
Может хотят клонировать,как особый эффективный вид борьбы с отребьем рашистским
Klodia• 14 июня 2023
Ответ дляМарго 152
Не будьте як росіяни, не поширюйте шлак
Так это правда. В египетских новостях было.
Oasis in the Desert• 14 июня 2023
А хіба це він глузував?
Марго 152• 14 июня 2023
Ответ дляKlodia
Що саме правда, що він насміхався?
Veronika83• 14 июня 2023
Вы реально считаете, что интеллект советчиц настолько низкий?
Life is Beautiful• 14 июня 2023
Я не можу сміятись с того, що викликає жах.
Klodia• 14 июня 2023
Ответ дляМарго 152
Що саме правда, що він насміхався?
Правда, что египтяне акулу мумифицируют и в музей.
Life is Beautiful• 14 июня 2023
Ответ дляKlodia
І що?
Nova LALI• 14 июня 2023
Смеятся с подобного? Мерзость и низость((
mar minor• 14 июня 2023
Не видела инфо чтобы парень тот насмехался ..
зачем акулу в мумию .. вот у египтян мулька всех мумифицировать…
Ирина 2013• 14 июня 2023
Зачем разносить всякий бред про насмешки?Уже куча инфы,что это не погибший парень насмехался,да они и не похожи совсем,вы как бабка сплетница,еще грех смеятся с чужой смерти,вы не лучше орков,люди переехали в Египет из россии,то логично,что человек не поддерживал свою власть,не хотел быть мобилизированным,а значит не хотел убивать,можете закидать меня камнями,тапками,мне фиолетово,но таким способом,разнося вот такие непроверенные новости,вы еще более разжигаете ненависть и пораждаете зло,можете налетать😏
Klodia• 14 июня 2023
Ответ дляLife is Beautiful
І що?
Вы скажите. Это же у вас вопрос.
Life is Beautiful• 14 июня 2023
Ответ дляKlodia
Вы скажите. Это же у вас вопрос.
В мене не було ніяких питань.
Oasis in the Desert• 14 июня 2023
’З її шлунка витягли голову, руки та груди загиблого 23-річного ватника Володимира Попова. Інші фрагменти тіла було знайдено у морі’. Це просто жах, жахлива смерть. Навіть читати таке страшно. Особливо враховуючи те, що переконання загиблого невідомі.
Ні в якому разі не можна уподібнюватися сусідам-нелюдам.
Надя М• 14 июня 2023
Ответ дляИрина 2013
не впевнена, що це несвідома провокація. Недавно зареєстрована, а вже стільки тем ’гарячих’
Ирина 2013• 14 июня 2023
Ответ дляНадя М
Треба скаржитись,для чого людей ще більше накручувати та стравлювати,ще і на такій темі
Life is Beautiful• 14 июня 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Це трапилось на очах батька, якого син звал на допомогу. Жахливо.

Акулі все рівно на національність, громадянство та політичні погляди. Це могла бути люба випадкова людина. Він був ближче всіх до акули, вот і все.
Це провина керівництва пляжу, що на території, де відпочивають, є така жахлива небезпека.
Анка ку• 14 июня 2023
Ответ дляИрина 2013
Что за чушь Вы пишете ’ переехали, потому что не хотели убивать’. Сдохнуть они не хотят, а убивать очень даже. Я этих ’ переехавших’ с сентября наблюдаю, первый вопрос в чатах ’ как настроить расийские каналы’. Выблядки они, хоть в раше, хоть в Египте
Klodia• 14 июня 2023
Ответ дляLife is Beautiful
В мене не було ніяких питань.
Ваше «І що»? мне- это к чему было?
MarinaPA• 14 июня 2023
Жахлива ситуація, немає тут чому радіти, на його місці міг опинитися і українець і немець і будь-хто.
Я одне не можу зрозуміти, вона його доволі довго шматувала, там на відео є стоїть човен на берегу, чому співробітники не вийшли в море на човні і не намагались хоч щось зробити щоб допомогти?
Life is Beautiful• 14 июня 2023
Ответ дляKlodia
Ваше «І що»? мне- это к чему было?
Муміфікують акулу - і що нам з цього?
euhunter• 14 июня 2023
Я вважаю це неприйнятне жорстоке поводження з твариною. Воно ж хижак, це його середа. Влада Єгипту б мала ставити нормальний захист пляжів, а не вбивати тварин за природні інстинкти.
Ирина 2013• 14 июня 2023
Ответ дляАнка ку
Вы вот пишите про то что он хотел,вы лично это слышали,знаете эту семью?И у нас в Украине прям все святые,я понимаю всем нам болит,но неужели вы думаете,что радуясь смерти этого парня мы все станем как то жить лучше или это поможет как то остановить войну,агрессия пораждает еще большую агрессию,вот благодаря таким постам и коментам,люди еще больше обозляются,по обе стороны и этот военный процесс может быть бесконечным,хотите крови-продолжайте
Life is Beautiful• 14 июня 2023
Ответ дляeuhunter
Так, якась огорожа потрібна под водою, на пляжах, які належать готелям. Це можливо, щоб акула не порвала, металева огорожа?
Акули нехай не подпливають до офіційних пляжів та харчуються рибою.
euhunter• 14 июня 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Так, і це слушне питання до іхтіологів та хто там ще займається акулами: чому риба вибрала саме людину, а не багатий раціон червоного моря. Чому була так близько від пляжу. І що людина має скорегувати у цьому регіоні, щоб це не півторилося. А не весь цей шабаш.
Klodia• 14 июня 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Муміфікують акулу - і що нам з цього?
Нам ничего- египтянам работа, туристам радость и фоточки.
Перемога 2022• 14 июня 2023
Ох, в день его смерти была тема про этот случай, я там злорадствовала. Сейчас я бы даже его отцу написала слова соболезнования. Не думаю, что он поддерживал Украину, не знаю, но точно знаю, что ни он, ни его отец не хотели быть убийцами украинцев, они выехали с россии.
Ирина 2013• 14 июня 2023
Ответ дляMarinaPA
Не сразу сообразили,акула незаметно и слишком близко уже подплыла,хотя я тоже смотрела,что можно было приплыть лодкой и попытаться веслами,чем то ее отвлечь или спугнуть,тем самым дать какой то шанс на спасение,приплыли,но когда уже было поздно,ужасная смерть