Коко Шанель• 14 июня 2023
Айфон в Ябко
Пообещала ребенку 11 айфон на ДР. Разница розетка и ябко 3 тысячи .Кто то покупал в Ябко? Почему на столько дешевле?
Коко Шанель
• 14 июня 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Там окремо гарантія докуповується на рік
А если не покупать ее? Они пишут ,что гарантия от производителя год и от ябко 30 дней.не пойму в чем подвох
Конотопська відьма• 14 июня 2023
Ответ дляКоко Шанель
Ну от і фішка,що в розетка гарантія на рік,а ті дають 30 днів
Мамин тріль• 14 июня 2023
Купували там дочці 11ий, чоловік 13ий брав. Нема офіц гарантії річної від епл сервісу.
Але на моїй памʼяті з новими девайсами вона жодного разу і не знадобилась.
Коко Шанель
• 14 июня 2023
Ответ дляМамин тріль
Думаете стоит купить там? Мне эти три тысячи сейчас ощутимо,но и фигню купить не хочется
Мамин тріль• 14 июня 2023
Ответ дляКонотопська відьма
В будь-якому разі, гарантію дає епл сервіс, а не розетка.
І діагностує не розетка, і ремонтує в разі чого не розетка, а офіційний сервіс.
Мамин тріль• 14 июня 2023
Ответ дляКоко Шанель
Взагалі не вагалась. Це новий тел-чого там боятись, крім експлуатаційних пошкоджень, а на них гарантія однаково не поширюється.
Коко Шанель
• 14 июня 2023
Ответ дляМамин тріль
Спасибо.значит заказываю
люблю_тортики• 14 июня 2023
Дешевші за рахунок «сірої» поставки, на яку не поширюється офіційна гарантія виробника. Якби раптом щось пішло не так з телефоном з комфі чи Фокстрот, ремонтами буде займатись сервіс apple. Магазини тут - лише посередники в разі гарантійного випадку.
Не бачу змісту переплачувати за чиєсь офіційне посередництво.
Я краще переплачу тих 3-4 тис за гарантію від Ябка на розбиття.
personality• 14 июня 2023
Я купувала. Тому що вони у них сірі. Останній купили походу з руснявого ринку, бо коли скинули його до заводських налаштувань- воно заговорило па узкі.
На розетці теж сірі, але розетка більш афігєвша 😂
personality• 14 июня 2023
Ответ длялюблю_тортики
У айфона ти апріорі маєш офіц сервіс і не важливо де ти його брав. Питання в тому що офіціалів у нас нема, тому вразі гарантійного випадку все їхало в Польщу. Як після початку війни хз.
побольшомусекретику• 14 июня 2023
Ответ дляКоко Шанель
Спасибо.значит заказываю
Яку ціну ставлять на них там??
Коко Шанель
• 14 июня 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Яку ціну ставлять на них там??
20 с копейками в Ябко и 23 в розетке
Коко Шанель
• 15 июня 2023
Ответ дляФайна пані
А гляньте еще в естори, мы только там берем
И там такая же цена,как в Ябко .но мне как то Ябко больше на слуху что - ли
ГендиреХтор• 15 июня 2023
Да, мы брали дочке новый 14 без доп гарантии, одноклассницы 11 с продлено гарантией. У всех все ок.
Файна пані• 15 июня 2023
Ответ дляКоко Шанель
В естори год гарантия