Статус Ква• 14 июня 2023

Порекомендуйте якийсь пілінг

Зараз мої п´ятки в такому стані. Вибачаюсь за фото, так, вони запущені. Користувалась пемзою, але начебто якісь нарости. Може це грибок?
Оно само купилось• 14 июня 2023
Блин, я ж ела…
Санта Барбара• 14 июня 2023
Ви доглядаєте за п´ятами на постійній основі? Бо начебто ні.
Це у вас була мозоль на всю п´яту?
автор Статус Ква • 14 июня 2023
Ответ дляСанта Барбара
Це у вас була мозоль на всю п´яту?
Так, стараюсь по можливості пемзою прибирати загрублість, але в мене вони від природі загрубілі. Підозрюю , що грибок. То був не мозоль, просто обдерла грубу шкірку
Санта Барбара• 14 июня 2023
Я користуюсь пілінгом шкарпетками, різними. Але на постійній основі влітку раз на місяць. І таких проблем в мене немає то навіть не знаю.
Санта Барбара• 14 июня 2023
Ответ дляСтатус Ква
Сходіть до дерматолога зробіть аналіз. Це щоб найдійно
Плакулька• 14 июня 2023
Аевит
размахер• 14 июня 2023
це мабуть захворювання якесь
Водійка хімарса• 15 июня 2023
Ви б до подолога звернулись. Він і скаже чи аналіз потрібен, і в порядок трохи приведе. А далі ви вже самі підтримуватимете.