Просто поділюсь, бо не знаю як прокоментувати.
Може їм ще й гуманітарочку вислати??? Там наші вже понаписували.
Це переклад (з інста):
« In Shebekino, a Russian border town pounded by shelling from Ukraine, abandoned cats and dogs roam vacant streets lined with blasted apartment buildings, rubble and crumpled cars. Almost all of the 40,000 inhabitants have fled, officials said.
Such desperation and devastation are familiar to millions of Ukrainians confronting the Russian invasion of their country.
But because of Moscow´s hostility toward the Western news media, similar scenes on the Russian side of the border are less visible aspects of the war that President Vladimir Putin of Russia started 15 months ago. Mounting attacks on the Russian side have killed more than a dozen civilians and pushed tens of thousands of people from towns like Shebekino into Belgorod, the capital of a region whose rich soil and manicured streets once earned it the sobriquet "little Switzerland."
The regular booms heard in Belgorod, as Ukrainian drones are shot down by Russian air-defense missile systems, are a reminder of how volatile the situation is. Russian resolve to win the war is undiminished.
There are dissenting voices, and some stirrings of discontent in Belgorod, but an estimated one million of those opposed to the war have fled the country.
"I am not angry," Aleksandr Petrianko said. "They have their truth. We have our truth. But ours will prevail. We believe in President Putin who said victory will be with us."
Tap the link in our bio to read about Ukraines attacks in Russia and how locals reflect upon the counterattack
Це переклад (з інста):
Stefaniya K.• 15 июня 2023
Там уже кадыровцы ’освобождают’пустые квартиры и дома щебекинские от золотишка,баблишка,машин,техники.Работы не початый край,пока хазяева в бомжотурах.Это ванька-дурак в окопах,а тик-ток войска на службе
Ответ дляКатруська
А что не так в статье? Война войной названа, рашка виновной названа. Причинно-следственные связи указаны. ВСУ уничтожают военные объекты - указано. Упоротость кацапов - указана. Шо не так?
Треба було добавити що росіяни продовжують нас вбивати і нарешті Україна трохи дає їм ляпаса у відповідь
Маринамишина• 15 июня 2023
Вони можуть писати все що завгодно, а наші воїни свою справу роблять, підгорає в москалів добре, то і в нашому суспільстві заводять, менше на це вестися треба і думати головою.
VitalinkaGL• 15 июня 2023
Американцев всегда волновали Только деньги.
Они признают русских беженцами и будут их принимать у себя со всеми беженскими плюшками.
но только Тех Кто с деньгами,голодранцы им не к чему.
поэтому и готовят почву.
Ответ дляPlayland
Я декілька днів відходила від коментів британських ніби то адекватних пабліків.
відео , де київські діти біжать під звуки сирени
Чого там тільки не було - і дебільні лоли , і порівняння з метушнею на шкільних подвір’ях , ну а найбільше критики - чому біжать, а вчителі йдуть
Чому знімають на телефон
А чому показують наших дітей, а не дітей Афганістану чи Сирії
Україні! слід зупини війну (
пуйло все одно має переваги(((((( і тд
Я не полінувалася і подивилася профілі - більшість реальні люди з милими ніби відео
Чому знімають на телефон
Україні! слід зупини війну (
пуйло все одно має переваги(((((( і тд
Мабуть якісь неадеквати коментували,нормальні люди без сліз це відео дивитись не могли.
ПЛЮС-МИНУС• 15 июня 2023
40 тысяч против наших нескольких миллионов людей, которые лишились дома и вынуждены стать беженцами и переселенцами?
интересная математика. журнашлюхи везде одинаковые.
Ответ дляPlayland
Чому знімають на телефон
Україні! слід зупини війну (
пуйло все одно має переваги(((((( і тд
Чому знімають на телефон
Україні! слід зупини війну (
пуйло все одно має переваги(((((( і тд
Ну ось сталося те чого боялись , всі втомилися від війни , вона їх нервує
Скоро почнуться протести проти допомоги (
ПЛЮС-МИНУС• 15 июня 2023
Ответ дляМиззери
Згодна повністю
Петиція взагалі мене шокувала , неадекватними будемо здаватися
Зʼїла акула і зʼїла взагалі пофіг , але ж зробили з неї героя та носяться як з писаною торбою
если бы акула съела какого-то пригожинского наёмника, то было бы может и весело, а так, смеяться над смертью левого человека - тупость.
Ответ дляIryna2112
Шановна автор, а Ви кацапську пропагандонську заразу безкоштовно розповсюджуєте, так би мовити із убєждєній, чи все-таки за дєнєжку з того боку? Вами з СБУ ще не цікавилися? Так скоро поцікавляться, це недовго влаштувати. Ніякі аноніми не допоможуть.
І чому не написали тим, хто дизлайкнув мене і сказав що в публікації все вірно написано? тут люди вважають, що все норм. І ви хоч зрозуміли звідки ця публікація? Будете СБУ жалітися на акаунт НьюЙоркТаймс?))) Щоб їм інсту заблокували?
Мною вже точно вони не займуться, так що марно ))) доречі, живу поряд з СБУ) хоч буде привід з сусідами позгайомитися
Ответ дляМаринамишина
та я розумію, але якось на тлі усього, що зараз відбувається - дамба, Кривий Ріг, Одеса (це тільки останні), оця публікація з «нещасними жертвами рашистськими» добила, на емоціях вже(