Дон Пэдро• 15 июня 2023
Порадьте эндокринолога для онлайн консультації
Потрібна консультація ендокринології онлайн для постановки діагнозу і лікування
Місячне Сяйво• 15 июня 2023
Венарович. Але то дивлячись що у вас. Як зі щитовидкою онлайн я не розумію. Їй же узд потрібно наприклад
Дон Пэдро
• 15 июня 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Є узі і є аналізи ТТГ,Т3 Т4.Також загальні крові та біохімія.Турбує сильне випадіння волосся.Здала аналізи ,там не норма
Місячне Сяйво• 15 июня 2023
Ответ дляДон Пэдро
Ви в Україні? Якщо так, то можете йти майже до будь якого, якщо проблема очевидна
Дон Пэдро
• 15 июня 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Я гне в Києві і хотіла саме онлайн проконсультуватися поки.Потім пізніше зможу в Києві
Дон Пэдро
• 15 июня 2023
Ответ дляМарс атакует
Черенько
Черенько десь писали.Але там дороговато консультація.1500 ніби-ТО
Давно без алко• 15 июня 2023
Онлайн невозможно , мне тут поставили
Нашли где копать пои осмотре меня в трусах
То характерное потемнение я не видела на спине
Дон Пэдро
• 15 июня 2023
Ответ дляДавно без алко
Онлайн невозможно , мне тут поставили
Направлениемнадо или нет?
Марс атакует• 15 июня 2023
Ответ дляДон Пэдро
Онлайн 1000 у Марії