Alianna88• 15 июня 2023

Де смачно поїсти в Трускавці?

Дівчата, порадьте заклади в Трускавці де можна смічно поснідати і повечеряти?
Наперед вдячна!
kuskus• 15 июня 2023
Як вам погода, де зупинились?

ok1904• 15 июня 2023
В санаторіях сніданте/ вечеряйте.

А якщо ресторани то дуже рекомендую Гендель Пляц і Сосновий бір. Розкішно, смачно.
So_so• 15 июня 2023
Мы любим там Панарому, это небольшой ресторанчик в центре
inna5577• 15 июня 2023
По большому счету, нигде, нет хороших кухонь. Позавтракать- ридний край, а вечером- лучше клюберг ( там на улице уютно)или белый дворик, но особо на хорошую кухню не рассчитывайте, ее нет в трускавце
portretik• 15 июня 2023
Ресторанчик kluberg, ще М’ясник bread and meat, взагалі були розчаровані сервісом Трускавця, але кухня сподобалась, ціни норм, куди не заходили, всюди смачно.
inna5577• 15 июня 2023
Ответ дляkuskus
Як вам погода, де зупинились?
Погода отличная, не жарко пока, дожди , как обычно, пару раз в неделю
ok1904• 15 июня 2023
Ответ дляinna5577
А мені білий дворик так собі. Гендель пляц, чудова форель, салати, а в Сосновому. Борпюі сподаболось все, неочікувано.
inna5577• 15 июня 2023
Ответ дляok1904
Я от обоих ресторанов плевалась, зотя бывали не раз, заказывали разное. Особенно сосновый бор- это ужас, не пропеченный пирог вынесли, вареники были ужасные, те даже самые простые блюда испортили.
inna5577• 15 июня 2023
А еще , автор, напишу, куда категорически не советую: султан, сосновый бор, козацький хутир, броварня.

Zhenya69• 15 июня 2023
ArtCheburek у центрі дуже крутий заклад! Недорого, великий вибір, смачні чебуреки, які готують кримські татари.
ok1904• 15 июня 2023
Ответ дляinna5577
Ооо, а я Сосновий бором задоволена, найкращі спогади.
ok1904• 15 июня 2023
Ответ дляinna5577
Ну я так не замовляла. Косуля прекрасна, Шоколадний тарт чудовий, Класичний, а соуси , білі гриби
inna5577• 15 июня 2023
Ответ дляok1904
А ви коли там були останній раз? Може ще до зміни повара
автор Alianna88 • 15 июня 2023
Ответ дляinna5577
Чулово, дяккю що попередили
ok1904• 15 июня 2023
Ответ дляinna5577
Перед війною за місяць
ok1904• 15 июня 2023
Я ще десь в центрі смачно обідала, так що вечеряти вже не иреба, і не пам´ятаю заклад,де там на шашлики при вході смажать, жива музика, а як зветься не пам´ятаю. Ціни не надто високі, прекрасні порції.
ok1904• 15 июня 2023
Ответ дляAlianna88
Чулово, дяккю що попередили
мені допустім тандир не дуже, атмосфера так, а от порції можна більші булоб, в Білому дворику кращі порції.

не можу згадати назву де мені ціна/якісь дуже імпонувала. досить демократично і класно. от сижу гуглю, гуглю
ok1904• 15 июня 2023
авторко, домовляйтеся в любому санаторії за харчування(це їх заробіток), а потім додатково вже смакуватимете галицьку кухню в завєденіях.
inna5577• 15 июня 2023
Ответ дляok1904
Перед війною за місяць
Тогда я вас не понимаю

inna5577• 15 июня 2023
Ответ дляok1904
Біля пошти, напроти приватбанку?
ok1904• 15 июня 2023
Ответ дляinna5577
Тогда я вас не понимаю
може різні зміни
ok1904• 15 июня 2023
Ответ дляinna5577
Біля пошти, напроти приватбанку?
десь там, в укр.стилі. я на Роксолани жила в приватному секторі, харчувалася в Кришталевому палаці, було не далеко до того Завєденія, а пошта нижче вулицею від Роксолани