ХтоЯкщоНеЯ• 15 июня 2023
Болгарія, море
Прошу відповідати лише тих, хто має бронь або зараз відпочивають. Що кажуть ваші турагенства? Їхати і все норм? Чи скасовувати? Як зі скасуванням? Повернуть гроші чи заморозять на іншу поїздку?
Може хтось зараз в Болгарії, люди купаються? Як обстановка?
Я супер-пупер• 15 июня 2023
Завтра виїжджає спорт.команда дитини. Зараз море чисте, люди купаються
Зам. зав. Анонима• 15 июня 2023
Станом на зараз вода чиста. Люди купаються. Але в мене психологічний бар´єр. У воду зайти не можу. Що буде через тиждень-невідомо. Агенції людей возять. НЕ відміняють поїздки.
Бокс-орун• 15 июня 2023
У мене бронь, гроші оплачені. Теж думала, що робити, але включивши розум, бо маю певну освіту в цій галузі, і виключивши паніку, вирішила їхати. Море, по перше, це не ставочок, і там відбуваються свої процеси очищення, все в море ну однозначно не стікло, багато бруду залишилось, на жаль, на наших полях і основна площа забруднення, на жаль, це буде НАШЕ Чорноморське узбережжя, і навіть не воно а затоплені землі((((І море - це не річка, яка швидкою течією все несе прямо до берегів Болгарії, там багато своїх течій і там точно не по прямій 500 км. Перед Болгарією є ще Румунія, там впадає Дністер та Дунай. Тільки один Дунай несе в море більше води, ніж все Каховське водосховище взяте. Обʼєм Каховського водосховища 18 куб. км, а обʼєм Чорного моря - 547 000 куб. км. Навіть дитина, яка не вміє рахувати зрозуміє, що Каховське водосховище, навіть все витікше в море( а це фізично не можливо) - це капля в морі))) Забруднення буде плямою біля берегів Одеси, Миколаєва((( Однозначно, вплив на всю акваторію буде, але не такий значний як пишуть панікуючі люди. Зараз узбережжя Одещини очищують, вивозять сміття, і очікувати, що в Болгарію через всю Україну і Румунію допливе якесь дерево чи мертвий олень - ну це смішно) Щодня нашими службами екології відбираються проби в Дніпровському лимані, та інших річках та водоймах, і не тільки нашими, я за цими даними спостерігаю, нема ніяких холер, і страшних перевищень шкідливих речовин. Є опріснення моря, так це безумовно матиме шкідливий вплив на флору та фауну моря, з часом все прийде в норму. Також є перевищення заліза і зважених часток. А нашим нема смислу приховувати, бо Україні навпаки, вигідно показати все в найгірших фарбах, щоб нам допомогли. Звичайно, це масштабна катастрофа і екологічна і гуманітарна, але в основному для України😢 Міни, які потрапили в море - це не протиуаральні плаваючі міни, вони (ті міни, які все таки потрапили в море) осіли осіли на дно, і під час штормів можуть бути винесені на наші узбережжя, важко навіть уявити скільки часу ті міни по дну будуть плисти до Болгарії, то ж не хвилюйтесь, їдьте і відпочивайте.
Миловидна леді• 15 июня 2023
Сейчас еще море норм в Болгарии.
У нас была бронь на месяц отдыха.
На днях отказались и забронировали другую страну.
Нам нужно было ехать с начала июля, что будет через 2-3 недели с морем- непонятно, но приехать и сидеть на берегу или купаться в бассейне не хотим.
И постоянно не хочется думать что при купании ребенок может заглотнуть воду, это будет месяц нервов.
Сегодня выставили видео моря в Одессе, вода зеленого цвета.
У нас была бронь на месяц отдыха.
НичеНипанимаю• 17 июня 2023
Ответ дляБокс-орун
Вы все грамотно написали и правильно. Были в прошлом году,: грязь, водоросли, медузы и пророссийские болгары. Они злобные, как овчарки и любят Путина, в сувенирных лавках чашки с ним
Бокс-орун• 17 июня 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Це тільки підтверджує, що одне і те ж саме море різне на різних курортах. Ми в минулому році були біля Святого класу, то море було дуже чисте, прозоре, можна було ловити крабиків. Але в тому місці завжди чисте море, бо там приватний пляж і воно відлюднене, з болгарами особливо в тому місці не стикалась, хіба обслуговуючий персонал, але вони були мовчазними.
JULIA_UMKA• 20 июня 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Были в прошлом году в Святом Власе, море прозрачное, чистое.
Под конец августа появились медузы, но это нормально, там так всегда.
Что касается любви болгаров к путлеру, это да, к сожалению, это есть. Вели с ними пояснительную работу ))