Щебетуха• 15 июня 2023

Переїзд в Польщу чи варто?

Нам по 28 років. Батьки хочуть допомогти купити нам житло в Польші. Чоловік має всі документи для карти поляка, навчався там на магістратурі. Звичайно що ці плани на закінчення війни. В Києві є власне житло, роботи у обох не ті які хотілося, дуже важко моя наприклад сильно підірвала здоров’я. Заробляємо в середньому по 30 тис на міс. Я ніколи не була в Європі. Чи варте воно того життя там? На які роботи можна розраховувати? Мови я не знаю, буду йти на курси англійської для початку. Дітей в нас немає і поки не хочемо.
автор Щебетуха • 15 июня 2023
Ответ дляАкуна_Матата
У вас уже тема не про переїзд,а про те що в Україні все погано вам і депутат сказав і сестра в рашці,а так все спочатку красиво починалося
Так для мене на даний момент все погано мені важко морально жити у війні, їхати самій за кордон це розвалена сім’я на мій погляд, а я дорожу своєю сім’єю
Кукусикиииииии• 15 июня 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Имея доход 30 тыс на чел я бы жила в Украине. Ещё и жилье свое. Не понимаю я этого стремления жить в Европе. Вчера колежанка полька записалась к эндокринологу на.... Минуточку... Конец 2025- начало 2026 года. Имея страховку естественно.
Имея деньги, частные врачи не проблема, как и в Украине.
Кукусикиииииии• 15 июня 2023
Ответ дляЩебетуха
Ужас у нас хоть частная медицина хоть неплохая
В Польше тоже есть частная медицина. Любой врач на Ваш вкус. Шпиталь только государственный.
Ненька наша• 15 июня 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Автор и в Киеве имеет хороший уровень. Зачем ей ехать? В кафе на змывач?
Чтобы уровень был еще лучше.
Ненька наша• 15 июня 2023
Ответ дляЩебетуха
А почему вы решили, что в Польше плохая? Вчера ходила в частную стоматологию. Осмотр и снимок зуба бесплатно, сегодня сами перезвонили, предложили время, вот пойду лечить. Зато здесь же у наших стоматологов, 3 минуты в кресле 100 зл.
Акуна_Матата• 15 июня 2023
Ответ дляНенька наша
Так як безплатно, якщо заплатили за три хвилини 100 злотих ?
Ненька наша• 15 июня 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Безплатно в польській приватній стоматології. А в українських стоматологів в Польщі, заплатила 100 злотих. Тут є купа наших клінік. І взагалі багато інших закладів, власниками яких є українці.
Акуна_Матата• 15 июня 2023
Ответ дляНенька наша
Яка у вас чудесна приватна клініка,ніколи не зустрічала щоб в приватній все було безкоштовно,особливо знімок зуба.І
scsv1347• 15 июня 2023
Ответ дляНенька наша
Я теж з Сумської області, зараз в Варшаві. Моя вам порада, їдьте і нікого не слухайте. Тут повно українців. Працюють як і вдома в кафе, салонах, продавцями, в лікарні. Працюючи на цих роботах, люди мають кращий рівень життя, ніж вдома. Англійську вчити не варто, а от польську обовʼязково. Це моя особиста думка, сперечатися ні з ким не буду, пишу про те, що знаю і бачила сама.
Я також із Сумської області. Хочу поговорити про Польщу. Напишіть, будь ласка, мені у приват. Дуже потрібна порада.
Ненька наша• 15 июня 2023
Ответ дляАкуна_Матата
А я от зустріла. І мій випадок не один. Нещодавно блогерка в інстаграм розповідала те ж саме. Не памʼятаю яка в неї була проблема, але жодна з наших клінік в Варшаві зробити не взялась. Пішла в першу ж польську біля свого будинку, консультація була безкоштовна і все гарно зробили.
Доречі знімок мені не роздруковували, просто показали на екрані. Можете не вірити, мені немає сенсу вам брехати. Я з цим зубом мучусь вже майже місяць. Вчора просто йшла мимо і зайшла в клініку, що майже біля дому. Ось такий результат.
Акуна_Матата• 15 июня 2023
Ответ дляНенька наша
Так вони всі польські,тільки лікарі можуть бути українцями,або власник.Може бути огляд безкоштовний,але щоб прям і знімок,я за 7 років такого не зустрічала, якщо це дійсно так ,то я за вас рада,що ви знайшли таку приватну стоматологію
вАлнуюся сильнА• 15 июня 2023
Странные противоречивые желания.
Хотим купить квартиру в Польше, но потом, после войны.
Откуда вы знаете, что с вами завтра будет и когда та война закончится?
И какие правила на выдачу карт поляка будут на тот момент.
Переехать туда жить, но языка не знаю и буду учить английский. Чтобы что? Какие там работы без польского языка для наших - самые простые рабочие профессии естественно, даже знание английского без польского мало поможет, тем более его тоже с нуля придётся.
Ну и главное - кто тут на дядю работает, да еще тяжко, с подрывом здоровья, то и там вряд ли директором банка или собственником бизнеса станет. Даже имея собственное жильё.
Там тоже работы тяжелые физически, и наши по 12-14 часов вджобывают, по 6 дней в неделю.
Перспективы так себе. Как вариант (если родители таки дают деньги на квартиру) - купить там сейчас и начать сдавать, получая доп. доход на жизнь себе и родителям.
Это моё виденье. Не знаю кто вы по профессиям, какой стаж работы, языков я так поняла не знаете вообще.
вАлнуюся сильнА• 15 июня 2023
Ответ дляЩебетуха
Так, вони з Ірпеня дуже злякалися
Так всё, что могло случиться с Ирпенём, уже случилось (((
Начинать после войны оттуда куда-то уезжать, особенно бабушке... ну не знаю, имеет конечно право. Так квартира там покупается вам или бабушке в итоге? И за чей счёт?
автор Щебетуха • 15 июня 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
У бабусі два забезпечених сини тому їй все можуть дати і дід з хорошою пенсією
Луковая• 15 июня 2023
Ні
XLady• 15 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Логично. Её ещё и подтвердить нужно и доказать, что вы лучше на этой должности будете, чем этнический поляк
Вы до сих пор не знаете, что полячка это оскорбление? Полька правильно. Бабушка не научила?
автор Щебетуха • 15 июня 2023
Ответ дляXLady
Я з нею мало спілкуюся
Миззери• 15 июня 2023
Я бы переехала
Собственно мы и переехали но на аренду ,в своей квартире вообще прекрасно было б
Язык похож , очень спокойно и безопасно
вАлнуюся сильнА• 15 июня 2023
Ответ дляЩебетуха
Так кто в Польшу переезжает в квартиру, Вы с мужем или баба с дедом?
автор Щебетуха • 15 июня 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ми з чоловіком, баба з дідом поки живуть в Данії, дід інвалід війни йому важкі переїзди
вАлнуюся сильнА• 15 июня 2023
Ответ дляЩебетуха
так а что им там не нравится, пусть там остаются, тем более деньги есть у них и у сыновей.
автор Щебетуха • 15 июня 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Дуже далеко їздити, за інвалідом потрібен догляд
Пургену мне• 16 июня 2023
Ответ дляТвердая валюта
Польща мені особисто не зайшла як туристу ще років 20 тому, а зараз вимушено тут живемо з дитиною ( бо ближче до дому) і це мій особистий жах(( писати не буду,бо забанять((
Та пишіть вже, то ж цікаво ))
Твердая валюта• 16 июня 2023
Ответ дляНенька наша
Порадите клініку?