Жена миллионера• 15 июня 2023
Користуєтесь подачею пару у прасці?
Я не розумію цієї функції. Мені зручніше пульверизатором пшикнути, а ще краще прасувати ледве висушені речі
Тому що праска цим паром лише забруднює все або «плюється», хоч я її чистила. Дуже багато накипу у прасці
Результат:
вже голосів:
58 (87.88%)
Користуюсь паром
8 (12.12%)
Прасую без функції пару
Саджу все зарання• 15 июня 2023
Только паром пользуюсь, я ради него утюг с хорошей подачей пара выбирала.
П.с вопрос для меня из разряда «стираете ли вы руками»
Жена миллионера
• 15 июня 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Не знаю, може, я щось не так роблю
Праска нормальна, не з дешевих
Копирайторша• 15 июня 2023
Вообще не понимаю как без пара гладить. Не разглаживается без него. То, что у вас плюется...купите нормальный утюг.
ЖаннаНеАгузарова• 15 июня 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Жена миллионера
• 15 июня 2023
Ответ дляКопирайторша
Праска нормальна. У мене без води краще виходить
ЖаннаНеАгузарова• 15 июня 2023
Ответ дляКопирайторша
я тоже. могу гладить только с паром.
Я инженер, меряю от 1• 15 июня 2023
Ответ дляЖена миллионера
Не знаю, може, я щось не так роблю
Праска нормальна, не з дешевих
Якщо плюється, то забивається, а забивається через жорстку воду. Заливайте лише чисту воду, з бутлів наприклад
Море_море_я_скучаю• 15 июня 2023
Покупайте дистилированную воду, тогда не будет белых следов от капель и накипи
Копирайторша• 15 июня 2023
Ответ дляЖена миллионера
Пар - не вода )
Жена миллионера
• 15 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Воду фільтровану заливаю
Заместитель Анонима• 15 июня 2023
Пользуюсь промышленным утюгом с паром, им выгляжу любую вещь,бытовым не могу после него пользоваться. Если бы пришлось,то да,использовала бы пар,так лучше выглаживаются вещи, а пшикать-я не понимаю…
Лупаю цю скелю• 15 июня 2023
Використовую фільтровану воду для праски, виставляю автоматичний режим подачі пари і чудово собі прасую без зайвих рухів. Ще нічого не забруднилося. Ви впевнені, що то від води, а не пил забився в отвори?
Я инженер, меряю от 1• 15 июня 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Именно так и разглаживают вещи. А не пшыкалками
Несу добро людям• 15 июня 2023
Не даете ему нормально нагреться, потому и плюется. Не представляю глажку без пара, это издевательство.
Садоводница• 15 июня 2023
У меня браун без регулировки температуры-там только паром и глажу, без него только синтетику типа шифон. Идеально.
Alexandra0311• 15 июня 2023
Нещодавно відремонтувала аж 3 праски))) Майстер сказав, що праски в процесі використання ’ломаються’ від звичайної води, треба використовувати тільки дистильовану воду..
Меломанка Маланка• 15 июня 2023
Я покупаю спец воду для утюга и хоть он у меня самый простой, с вещами все ок. Глажу только с паром
Замулена ріка• 15 июня 2023
для праски купую окремо воду, чистку роблю стабільно як починає блимати індикатор й нічого не плюється і не забивається, плюс окрім пару в прасці є кнопочка для прискання водою, для чого вигадувати велосипед)))
Жена миллионера
• 15 июня 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Боюся, що та вода може бути брудна і містити накип
Ненька наша• 15 июня 2023
Ответ дляЖена миллионера
Воду фільтровану заливаю
Вода для праски має бути лише дистильована. Фільтр не прибирає солі. Вона ж копійки коштує. Чого не купуєте?
По темі: для мене праска без пари - абсолютно безглузда річ.
Замулена ріка• 15 июня 2023
Ответ дляЖена миллионера
як вона може містити накип та бути брудною якщо ви її очищену заливаєте?
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Вот у меня второй утюг- заливаю только очищенную воду, у меня её даже бойлер кофемашины принимает хорошо, а утюги регулярно плюются ржавчиной.