Я такая - жду трамвая• 15 июня 2023
Батумі, Аджарія ( Сакартвело).
Як вам місто Батумі? Хто там був? Його + і -.
Розкажіть ваші враження. Там жити на постійній основі як?
WhiteWidow• 15 июня 2023
Друзі зараз там. Купили невелику квартиру, 30к
Багато русні, але жити недорого.
Батумі
Багато русні, але жити недорого.
Батумі
Я такая - жду трамвая
• 15 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Багато русні, але жити недорого.
Батумі
Багато русні, але жити недорого.
Батумі
Вони працюють віддалено?
Наскільки мені відомо, то грузини ненавидять русню. Як вони з ними там уживаються?
WhiteWidow• 15 июня 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Вони працюють віддалено?
Ні, не віддалено. Там один з офісів їх компанії. До українців ставлення краще,ніж до рос. Але наші там часто говорять на рос, тому відрізнити важко)
Я такая - жду трамвая
• 15 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Мокшан з їх «чьто і как» чутно одразу. О цей їх говор.
Вашим друзям там подобається?
спальное место• 15 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Я с первых секунд отличаю русского и русскоязычного украинца.
Как вы не различаете их я не понимаю.
Их диалекты сразу очевидны
Как вы не различаете их я не понимаю.
Их диалекты сразу очевидны
Подмигашка• 15 июня 2023
Ответ дляспальное место
Как вы не различаете их я не понимаю.
Их диалекты сразу очевидны
Как вы не различаете их я не понимаю.
Их диалекты сразу очевидны
А я не можу.
спальное место• 15 июня 2023
Ответ дляПодмигашка
А я не можу.
Или не хотите, потому что для вас что те, что те мерзкие и это принципиально
Мрію про космос• 15 июня 2023
Були і не раз.На відпочинку.Житло достатньо дешево(від 400 до 600 у.о/міс, багато пропозицій.Продукти в супермаркетах +- як в Києві.
Дорога молочка,але дешеві фрукти,овочі,смаколики.
Дорога комуналка(вода,світло),ліфти майже всі платні(10 коп підйом/спуск),в кожному домі з платним ліфтом є картка,яку прикладаєш,тоді ліфт їде,таку картку можна поповнювати.
Розваги (канатна дорога,наприклад ,або екскурсії в Мартвілі -не дешево)
З роботою важко і для місцевих,для приїжджих-майже неможливо знайти роботу,навіть продавцем фруктів/овочів на винос,навіть прибиральницею -і то треба пошукати місце.
Я б з задоволенням там жила,але як без роботи...
Курс зараз 1:15 до гривні(1 ларі=15 грн)
І ще проблема всієї південної Грузії-велика вологість,що дає наслідки у вигляді плісняви і грибка.
Майже у всіх будинках ця проблема.
Великі гостьові комплекси вирішують цю проблему,використовуючи максимум скла(все,що можна в будівництві зі скла -те зі скла)
В цьому році не їдемо,бо чоловік невиїзний,а в наступному йому 60,то поїдемо обов´язково.
Майже у всіх будинках ця проблема.
Сіточка• 15 июня 2023
Ответ дляспальное место
Как вы не различаете их я не понимаю.
Их диалекты сразу очевидны
Как вы не различаете их я не понимаю.
Их диалекты сразу очевидны
У всех русских одинаковый диалект?
Вероятненько• 15 июня 2023
Я была несколько раз в 80-х. Мама возила поездом из Харькова.
Благодатный край. Жаль, что такую красоту испоганили и сейчас там хаос и разруха.
Смотрела жилье - как для меня то дорого. За квартиру просят 30-40-60 тыс $
Мрію про космос• 15 июня 2023
Ответ дляВероятненько
Где разруха?
Батуми -шикарный город.
И за квартиру 30 м кв с ремонтом и техникой 30 у е дорого?!
Батуми -шикарный город.
Небоброїдка• 15 июня 2023
Дійсно, там багато росіян, на відміну від того ж Тбілісі. Навіть вивіски магазинів на російській є. Живуть і ніхто нічого їм не каже, про ненависть - це сильне перебільшення в цьому регіоні.
Саме місто гарне там, де при Саакашвілі поробили ремонти. Але це геть не скрізь Досить маленьке, провінційне, особливо після столиці. Клімат схожий на південний Крим. Зважайте на те, що Грузія в цілому досить бідна маленька країна. Тому і рівень життя місцевих низький, це буде кидатися в очі. Мої враження: відпочивати - так, постійно жити - ні.
Я натуралка• 15 июня 2023
Ответ дляМрію про космос
Майже у всіх будинках ця проблема.
Скажите пожалуйста как вы планируете ехать туда из Украины?
Мрію про космос• 15 июня 2023
Ответ дляЯ натуралка
Много вариантов автобусом.
Либо из Польши в Стамбул,оттуда много рейсов в Батуми.
По цене и времени получается одинаково-2 суток и 8000грн.
Мужу 60 только в следующем году,не выпускают,хотя и не мобилизуют.
Не положено в 59 ни мобилизация,ни выезд из Украины.
Я натуралка• 15 июня 2023
Ответ дляМрію про космос
Много вариантов автобусом.
Спасибо