Паратруперсупер• 15 июня 2023
Answear есть оплата на почте?
Подскажите пожалуйста,есть ли наложка на этом сайте?
Чесно брешу• 15 июня 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Тільки кур’єру Міст, але не зможете оглядати, повернення є 20 днів
А там не можна, як в Reserved, зробити переадресацію на відділення міст? Я так завжди роблю з приміркою. І відмовляюсь якщо не підійшло
Паратруперсупер
• 15 июня 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Дякую!
Погано(
СпайдерВумен• 15 июня 2023
Ответ дляЧесно брешу
Ви знаєте не пробувала, спитайте у них в підтримці
Чесно брешу• 15 июня 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Дякую!
Погано(
Там скоріше всього можна як в Reserved. Коли прийде повідомлення, що посилка завтра буде видана на доставку - робите переадресацію на відділення. Я роблю на міст, бо там є примірочна.
Добротная• 15 июня 2023
не можна оглядати і міряти оплата при отриманні на міст або курєру , переадресація тільки на точки міст
пу_пугренчик• 15 июня 2023
Ответ дляЧесно брешу
Не можна відкривати посилку,незалежно від тогосплатили ви одразу,чи наложкою.Якщо речі не підходять,відправляєте назад.