Дівчата, хто орієнтується в місті. Хочу забронювати готель Геркулес на Лесі Українки. В номері є кухня і це важливо.
В Весна, 365 місць немає. Дорожчі варіанти не потягну.
Я розумію, що до центру далеко мабуть, але читаю, що дехто пише, що є частина міста ніби на горбі і складно ходити може бабусі, яка їде з нами. Де ця частина? Можливо хтось був в Геркулесі?
Ответ дляinna5577
Не лучший выбор, далековато. Если нужна кухня, смотрите квартиры, лучше возле рвнка или в центре, но в центре шумно сецчас из за строек , и дороже
Підходить лише готель, профсоюз оплачує. А наскільки далеко не можете сказати? Пише, що в пару сотень метрів супермаркети, а до центру 10 хв пішки
Ответ дляInna_A
Нет, мало того что это далеко, это еще и на горе, посмотрите сами по карте гугл.
И с чего вы решили, что это отель, который вам даст нужные доки для профсоюза? У вас сложные условия: и кухня, и отель, и в центре.
Ответ дляinna5577
Вони сказали, що можуть зробити рахунок. Кухня так, готель так, а центр необов´язково.
Ответ дляinna5577
Ну, опять же страннвй выбор, на горе, в частном секторе, там ничего нет, ни парков, никккой инфраструктуры.
Але ж в е є в пішій доступності. Я тому і створила тему, що може хтось порекомендує інший готель. В інших темах всі пишуть за Весну, 365, але там немає місць .
Ответ дляInna_A
Що в пішій доступності???? Весь тр в пішій доступності, але по горах , і що? Ви ж писали,що кухня треба, яка весна і 365? Які у вас вимоги,конкретно? Повно ж місць в інших санаторіях: південний, шахтар, трускавець від сбу, арніка, аркадія, світязь
Мамадвоихдочек• 15 июня 2023
Не так і далеко, як на мене норм. До ринку недалеко, магазини теж недалеко є. До бювету прогуляєтесь не поспішаючи.
365 - то моя любов❤, але бронювати потрібно заздалегідь.
Гарного відпочинку!
Ответ дляinna5577
В весні входить сніданок, теж непоганий варіант. Мені треба не більше 1000 за добу за 3 місний номер. Таких санаторіїв не знайшла
Ответ дляМамадвоихдочек
Гарного відпочинку!
Та да, вони кажуть, що ще взимку бронюють) мабуть таки дійсно гарний варіант
Ответ дляInna_A
Тобто сам готель на горі? Бабусі важко буде ходити в центр?
Я цей готель не знаю, але на Л. українки жила в приватному будинку колись. Бабусі важко буде на гору йти. Крупи, хліб це точно поряд є. До ринку теж згори та нагору. До парку йти. Немолода людина не захоче двічі на день туди сходити. Гуляти там нема де в приватному секторі. В санаторій Дніпро на прогулянки найближче
До лісу недалеко, що за Лісовою Піснею, ми там часто гуляли. Але вся радість та атмосфера саме в центрі
Ответ дляInna_A
О Боже. Тобто лише центр не на горі? По тел у них все чудово, ніхто тобі правди не скаже
Дивіться на карту- там дебювет- то центр, там істочники, туди з гір тече вода, тобто природньо, що навкруги підвищення. В центрі- сан трускавець від сбу, арніка, аркадія, світязь, світязянка, міротель, декілька маленьких віл, решта- на підвищеннях