АринаКР• 15 июня 2023

Як переборкати якусь невпевненість...

Всім привіт. Збираюся їхати до Польщі, життя так сказать "прижало" Але вже місяць не можу наважитися..Хто зараз в Польщі, така вона "страшна" як її малюють? Казали, якщо що поїдешь будуть ображати, як поляки так і польки.. за українок взагалі мовчу🫣
Як уявлю, що я одна..А якщо щось трапиться😒
Може мене хтось заспокоє? Або хоче поїхати зі мною? 🤭
Sielo• 15 июня 2023
Мені в Польщі зустрілися дуже хороші люди, місцями кращі ніж вдома, і взагалі дуже сподобалась країна. Багато насправді залежить від Вас. Треба буди зібраною, уважною, адекватною, доброзичливою і все буде добре. Бо є люди яким всі винні, робити нічого не хочуть, всі не такі і купа притензій, то з таким підходом важко.

anabelia• 15 июня 2023
Які вихідні дані? Зовсім сама, без знайомих і дітей? Я б радила обрати іншу країну. Яку мову знаєте,що вмієте, яке місто чи яку роботу розглядається? Вже шукали роботу?
Holly White• 15 июня 2023
Можете с девушкой поехать https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3352553-2#a...
автор АринаКР • 15 июня 2023
Ответ дляanabelia
Звичайно знайомі є, і дитина є... Але його я в нікуди ні потягну.. Треба подивитися що і як..Із знайомиз ніхто не їде, хто хотів вже давно за кордоном
автор АринаКР • 15 июня 2023
Ответ дляSielo
Я добра і сентиментальна людина і гостроиреагую на сварки, але себе ніколи ображати не дам , по локті повідкусюю.. Але це тільки тоді, коли ображають... 🙃