Николь1986• 16 июня 2023
Ответ дляТома_Да
У вас краще. А в мене жрачка. Сиджу, намальована, гарна і їм. Не можу, бо голод,як у собаки.
Та ну, на толчке не солидно, лучше б хомячила что-то.
Анастасия К.• 16 июня 2023
Ответ дляS-lana
Вони вже пишуть на своїх каналах ( у Ванька прочитала ) що то не вони обстрілюють
. Це знову укрнацисти хотять зірвати мирні переговори
Бляд.., это пихдец! И верят же все в это свято
Ответ длячаревна
Значит пуйлу не нравятся такие визиты, бесится.
То він так заздрість мабуть свою показує, бо перший візит в Україну, а вже потім до них був запланований. Щоб пуйлу ті ракети в задній прохід всі влетіли, та взірвалися там, а смердюче, що можливо залишиться, по всій рашці пішло.
Ответ дляS-lana
А это наши выехали на территорию рашки и белорашки и давай какашками кидаться …Или еще с моря ?короче опять подставили орков …вот же …
Ответ дляУаджит
Вы верно подметили, что он приехал к нам, первым
Kristal2013• 16 июня 2023
Ответ дляKaterionOK
Ми з вами, мабуть, сусіди
Да тут многие наши с вами соседи. Мы между батоном и новусом