Ответ дляУаджит
Як тільки приїхав Президент ПАР Сиріл Рамафоса до Києва і почалися запуски ракет, рашисти ніби навмисно це роблять, як тільки хтось в Україну приїжджає, от для чого вони свою тупість, ще більше світу показують, не зрозуміло.
Значит пуйлу не нравятся такие визиты, бесится.
Ответ дляEska_1980
Я в шоці, що узькі сьогодні обстрілюють африканців. Або в них якась деза була, що хтось інший приїде, або вони взагалі дебіли.
Вони вже пишуть на своїх каналах ( у Ванька прочитала ) що то не вони обстрілюють
. Це знову укрнацисти хотять зірвати мирні переговори
Kristal2013• 16 июня 2023
Ответ дляТома_Да
Ого у вас соседи...
Когда мои родители строили дом, на дворе были времена Кравчука. Это потом сюда набежала элитная свора и все застроили
Tatka Kiev• 16 июня 2023
Ответ дляКсения Ш.
Дітки ж мабуть навчені сидіти в коридорі? Все буде добре, віримо в ППО. Все ж у Києві більш-менш закрите небо.
Сусідка сама мені подзвонила, виявляється в неї підліток дома спить, хотіла щоб я забрала
Дурдом короче, так діти в коридорі, обірвала їм телефон, бо старша спала 🤬
KaterionOK• 16 июня 2023
Ответ дляKristal2013
Соседу на газон и вагончик строительный. На дорогу упало в нескольких местах. В лес тоже попало. Соседи говорят ещё на участок хозяина золотого батона упало, но я не выходила со двора, пока не в курсе.
Ми з вами, мабуть, сусіди
Николь1986• 16 июня 2023
Ответ дляZhukOlena
Тільки обстріл, в мене одразу ср..чка, мабуть на нервах
Тоже