Ответ дляТома_Да
Давайте, рассказывайте, добейте меня.
Хоть от тревоги отвлекусь 😆
Ну бисквит стандартный , а вот пропитка из домашней лимончело , а крем маскарпоне и клубника ( ее перетерла , слегка проварила и добавила ложечку коньячку ) … короче скажу я вам , оооочень таки вкусно!
Ответ дляTatka Kiev
Сусідка сама мені подзвонила, виявляється в неї підліток дома спить, хотіла щоб я забрала
Дурдом короче, так діти в коридорі, обірвала їм телефон, бо старша спала 🤬
Отак із сусідкою і затоваришуєте:)
Ми за часів війни та блекауту у будинку всі вже як родичі. З кимось пили просеко в укритті, з кимось вдома після жахливих обстрілів лікували нервову систему:)
Наче відбились. У небі поки чисто.
Видихайте!
Наче відбились. У небі поки чисто.
Видихайте!
Kristal2013• 16 июня 2023
Ответ дляТома_Да
До речі, на сході і півночі багато розвіддронів, тому не виключена повторна атака впродовж доби
ㅤэто из ТГ
Карта вся красная.
KaterionOK• 16 июня 2023
Ответ дляKristal2013
Да тут многие наши с вами соседи. Мы между батоном и новусом
А я зліва від центрального входу. Наді мною 2 тижні тому вночі збили Х101, сусідам дах пробило, у мене ділянка в уламках була
Flower Girl23• 16 июня 2023
Ответ длячаревна
Значит пуйлу не нравятся такие визиты, бесится.
Потому что его не интересует ’заморозка’ военных действий и ’миротворцы’, как таковые... Вот песков в мае вещал...
Прес-секретар лідера РФ Дмитро Пєсков здивував раптовою заявою з приводу підтримки тези Заходу про те, що війну з Україною ’не можна заморозити’.
Про це він висловився в коментарі для пропагандистського ТАСС у відповідь на питання з приводу можливості допустити ’заморожування конфлікту’. Раніше негативно щодо цього варіанту висловилися в Білому домі. ’Росія солідарна’, - відповів Пєсков.
Він уточнив, що для РФ єдиний варіант закінчення війни - це завершення так званої ’спеціальної військової операції’ з вигодою для Росії. ’Забезпечення своїх інтересів, досягнення поставлених перед Росією цілей або за допомогою спеціальної військової операції, або іншими доступними засобами’, - перерахував Пєсков.
Ответ дляКсения Ш.
Отак із сусідкою і затоваришуєте:)
Наче відбились. У небі поки чисто.
Видихайте!
Наче відбились. У небі поки чисто.
Видихайте!
Ми так в укритті у березні 2022-го знайшли собі чудових знайомих по сусідству!
Ответ дляДжавеліна
Судячи по дизлайкам, тут є ’Вааанючая матреха’.
Специально для рашкоголовых от Джавелины и всего Незламного Дніпра:
’Не дождётесь, твари! Давили русню, давить и будем! ’
Порадниць обіймаю і бажаю тихого дня! Смачного обіду і здійснення планів на день)
Хардик с вами полностью согласен !
Ответ дляKlodia
… и ноги бегом немного подтянула…
Я здесь после разговоров про мороженое и фото рулета, пошла отрезала кусок колбасы типа краковской с хлебом и огурчиком, только вошла во вкус. Появились вы со своим прессом и ногами, пришлось остановиться на одном шмате колбасы))