Незнакомлюся• 16 июня 2023
Хто робить сам масаж ніг роликовим масажером?
Дівчата, вже не знаю, що робити з ногами, є целюліт. Купила роликовий масажер, фото додаю, класна штука, гарно проробляє шкіру, зʼявляється почервоніння після такого масажу. Але головна проблема настроїтися самому це робити і не пропускати. Так хочеться хоч місяць ним покористуватися, щоб поліпшити зовнішній вид шкіри. Є такі хто займався сам і дійсно шкіра покращилася? Чи це все в моїй уяві?
Уси Пуси• 16 июня 2023
А шо Ви ще робите окрім цього? Що з харчуванням,водою, спортом? Бо одним масажем в домашніх умовах навряд Ви щось кардинально зможете змінити. Так,можливо поліпшиться стан шкіри,але мінімально хіба
Анчо Ус• 16 июня 2023
слишком острые шипы. мне кажется можно травму подкожную нанести. нужно аккуратней делать
Щедрик• 16 июня 2023
Я роблю електричним, 2 роки, особливого покращення немає, тільки трошки він допомагає.
Чекаю завтра• 16 июня 2023
Я пытаюсь, но понимаю,что сам себе так больно и долго не сделаешь, как делала мне массажистка. Вот там после 10 сеансов ножки были - агонь. А тут такое. С зимы елозю им
Гигиенишвили• 16 июня 2023
Ответ дляУси Пуси
А що не можна їсти і який питний режим має бути? Поділіться, будь ласка.
Ну, спорт ясно.
Уси Пуси• 16 июня 2023
Ответ дляГигиенишвили
Ну, спорт ясно.
Ну особисто в мене повністю зникають будь-які прояви целілюту,якщо харчування чисте-без напівфабрикатів, солодощів, солоного(особливо!), смаженого і так далі. Деякі люди кажуть,що у них відмовою молочного він зникає( я їм сир кисломолочний,сир твердий,кефір, сметану,за собою такого не помічала). Ну і води я п´ю багато, мінімум 1,5 л. Все загалом дає бажаний ефект,але це особисто мені
Незнакомлюся
• 16 июня 2023
Ответ дляУси Пуси
Спорту немає, лише ходжу багато. Води пʼю достатньо.