Психологічка• 16 июня 2023

Чи можна братика відправити із старшим на квест

Який організовують батьки для класу старшої дитини +кафе
Це буде норм виглядати? Можу заплатити за меншого
Різниця у віці 1,5 років
Неправдиша• 16 июня 2023
Это вопрос в первую очередь детям,потом в родительский чат или родителям,ко опыте будут сопровождать детей. Здесь Вы ответа не найдете, только чужое мнение, которое не имеет значения.

ПоЧуХонтес• 16 июня 2023
Смотря какие у вас родители в классе. У нас некоторые детки ходят и ездят на все мероприятия вместе с младшими. Все реагируют нормально.
Света С Приветом• 16 июня 2023
На нр організовували «вечірку» у дитячій кімнаті перший клас. Була чиясь менша дитина, то всім було абсолютно байдуже.
автор Психологічка • 16 июня 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Просто вони ж там завчасно замовили кількість порцій в кафе
Почекуха• 16 июня 2023
Ответ дляПсихологічка
Одному 9,5 а іншому 11
У нас нещодавно був квест і одна однокласниця прийшла з подругою(на рік молодша). Мені це виглядало трохи дивно.
короткопамятна• 16 июня 2023
У сина в класі була дівчинка, мама якої працювала у цій же школі. Так от ця розумна мама завжди, на всі заходи пхала молодшу сестру. Дітей класу це дратувало. Автор, не варто нав´язувати молодшого брата!
лаМпочка• 16 июня 2023
На самом деле не вижу ничего прям такого страшного. В нашем классе периодически приводят братьев и сестер, особенно сейчас, когда война и не хотят оставлять других детей дома одних.
Но нужно понимать, что в квест-комнатах часто ограниченное количество мест на задание. И приоритет, конечно, должен быть за детьми из класса.
Ну и озвучивать это нужно заранее и заранее договариваться с теми, кто организовывает эту вылазку.
Тумба-юмба• 16 июня 2023
Ответ дляСвета С Приветом
То мабуть за цією дитиною дивилися батьки?
КокошинЭль• 16 июня 2023
Ответ дляmalanich
Всі будуть доглядати та милуватись ним на квесті, це таак мило
Обовязково відправляйте
Якщо дітям 13 та 14, ким там милуватись?
Автор, спитайте у старшого свого сина та у батьків, які організовували. В моїх дітей теж різниця 1,5 року, і з однокласниками один одного гарно знайомі. В деяких ситуаціях могли прийняти участь в заходах іншого класу. Не часто, але бувало.

Борщичок• 16 июня 2023
я згодна, це не питання для порадниць. я б таке з боку інших батьків не зрозуміла б. але тут відписалися багато людей, що в них то норма. моя думка інша: є клас, спільнота, громада, якщо хочете. вони - разом. принаймні, це має бути метою - здружити і ’змонолитити’ їх. клас - це клас. якщо це загальношкільна вилазка - то інше. якби в нас всі ходили з сестрами і братами, ми б не долучалися до таких ’класних’ заходів. друзі і знайомі мають зустрічатися в інших місцях:-). це я до того, що скільки людей, стільки й думок)))
Яжемать Мне можно• 16 июня 2023
Ответ дляПсихологічка
А чому ні
Та й ви йдіть, чого ж ні? І дідусів-бабусь візьміть, сусідів.